SZYBKIE LINKI:

Wydarzenia - zawody szczebla centralnego

Poniżej znajduje się wykaz wydarzeń z kategorii Zawody regionalne, znajdujących się w ewidencji Polskiego Związku Jeździeckiego. Aby uzyskać dostęp do kompletu informacji i materiałów związanych z wybraną pozycją kalendarza, prosimy kliknąć na jej nazwę.

Wszelkie prawa zastrzeżone
Kalendarz zawodów Polskiego Związku Jeździeckiego jest jego wyłączną własnością i nie może być powielany lub rozpowszechniany w żadnej formie i wżaden sposób bez uprzedniej zgody PZJ wyrażonej na piśmie pod rygorem nieważności.

W celu ułatwienia przeszukiwania zasobów, w poszczególnych kalendarzach zostały przyjęte następujące rozwiązania:
1. Kolorem niebieskim zaznaczono wydarzenia, w których wprowadzono zmiany po zamieszczeniu w propozycjach.
2. Kolorem czerwonym zaznaczono wydarzenia odwołane.


Data ostatniej aktualizacji: 2018-06-13 01:00:18

Lp. Nazwa zawodów Miejsce Termin Dyscyplina Propozycje
31. Warka 27.07 - 29.07.2018 B-Skoki -
32. Dąbrówka Mała 27.07 - 29.07.2018 B-Skoki Pobierz plik
33. Bogusławice 27.07 - 29.07.2018 D-Powożenie Pobierz plik
34. Rybnica 27.07 - 29.07.2018 A-Ujeżdżenie -
35. Jakubowice 02.08 - 05.08.2018 B-Skoki -
36. Solec Kujawski 03.08 - 05.08.2018 A-Ujeżdżenie Pobierz plik
37. Bogusławice 04.08 - 05.08.2018 C-WKKW Pobierz plik
38. Strzegom 09.08 - 12.08.2018 C-WKKW Pobierz plik
39. Strzegom 09.08 - 12.08.2018 C-WKKW -
40. Strzegom 09.08 - 12.08.2018 C-WKKW -
41. Bobrowy Staw 10.08 - 12.08.2018 B-Skoki -
42. Łężkowice 10.08 - 12.08.2018 A-Ujeżdżenie -
43. Łężkowice 10.08 - 12.08.2018 Paraujeżdżenie -
44. Kwieki 11.08 - 12.08.2018 C-WKKW -
45. Ptakowice 16.08 - 19.08.2018 D-Powożenie Pobierz plik
46. Jakubowice 16.08 - 19.08.2018 B-Skoki -
47. Ptakowice 16.08 - 19.08.2018 D-Powożenie -
48. Ptakowice 16.08 - 19.08.2018 D-Powożenie -
49. Drzonków 17.08 - 19.08.2018 B-Skoki -
50. Bogusławice 17.08 - 19.08.2018 B-Skoki -
51. Ciekocinko 21.08 - 26.08.2018 B-Skoki -
52. Drzonków 24.08 - 26.08.2018 A-Ujeżdżenie -
53. Walewice 24.08 - 26.08.2018 C-WKKW -
54. Michałowice 24.08 - 26.08.2018 B-Skoki -
55. Racot 25.08 - 26.08.2018 C-WKKW -
56. Ciekocinko 28.08 - 02.09.2018 B-Skoki -
57. Radzionków 28.08 - 02.09.2018 A-Ujeżdżenie -
58. Radzionków 28.08 - 02.09.2018 A-Ujeżdżenie -
59. Radzionków 28.08 - 02.09.2018 Paraujeżdżenie -
60. Radzionków 28.08 - 02.09.2018 A-Ujeżdżenie -