SZYBKIE LINKI:

Wydarzenia - zawody szczebla centralnego

Poniżej znajduje się wykaz wydarzeń z kategorii Zawody regionalne, znajdujących się w ewidencji Polskiego Związku Jeździeckiego. Aby uzyskać dostęp do kompletu informacji i materiałów związanych z wybraną pozycją kalendarza, prosimy kliknąć na jej nazwę.

Wszelkie prawa zastrzeżone
Kalendarz zawodów Polskiego Związku Jeździeckiego jest jego wyłączną własnością i nie może być powielany lub rozpowszechniany w żadnej formie i wżaden sposób bez uprzedniej zgody PZJ wyrażonej na piśmie pod rygorem nieważności.

W celu ułatwienia przeszukiwania zasobów, w poszczególnych kalendarzach zostały przyjęte następujące rozwiązania:
1. Kolorem niebieskim zaznaczono wydarzenia, w których wprowadzono zmiany po zamieszczeniu w propozycjach.
2. Kolorem czerwonym zaznaczono wydarzenia odwołane.


Data ostatniej aktualizacji: 2018-07-22 03:20:26

Lp. Nazwa zawodów Miejsce Termin Dyscyplina Propozycje
1. Bogusławice 25.07 - 26.07.2018 D-Powożenie Pobierz plik
2. Bogusławice 27.07 - 29.07.2018 D-Powożenie Pobierz plik
3. Bogusławice 27.07 - 29.07.2018 D-Powożenie Pobierz plik
4. Poczernin 27.07 - 29.07.2018 B-Skoki Pobierz plik
5. Warka 27.07 - 29.07.2018 B-Skoki Pobierz plik
6. Rybnica 27.07 - 29.07.2018 A-Ujeżdżenie Pobierz plik
7. Bogusławice 27.07 - 29.07.2018 D-Powożenie Pobierz plik
8. Dąbrówka Mała 27.07 - 29.07.2018 B-Skoki Pobierz plik
9. Leśna Wola 27.07 - 27.07.2018 B-Skoki Pobierz plik
10. Rybnica 27.07 - 29.07.2018 Paraujeżdżenie Pobierz plik
11. Jakubowice 02.08 - 05.08.2018 B-Skoki Pobierz plik
12. Solec Kujawski 03.08 - 05.08.2018 A-Ujeżdżenie Pobierz plik
13. Bogusławice 04.08 - 05.08.2018 C-WKKW Pobierz plik
14. Strzegom 09.08 - 12.08.2018 C-WKKW Pobierz plik
15. Strzegom 09.08 - 12.08.2018 C-WKKW Pobierz plik
16. Strzegom 09.08 - 12.08.2018 C-WKKW Pobierz plik
17. Łężkowice 10.08 - 12.08.2018 A-Ujeżdżenie Pobierz plik
18. Bobrowy Staw 10.08 - 12.08.2018 B-Skoki Pobierz plik
19. Łężkowice 10.08 - 12.08.2018 Paraujeżdżenie Pobierz plik
20. Warszawa 10.08 - 11.08.2018 F-Rajdy Pobierz plik
21. Ptakowice 16.08 - 19.08.2018 D-Powożenie Pobierz plik
22. Jakubowice 16.08 - 19.08.2018 B-Skoki Pobierz plik
23. Ptakowice 16.08 - 19.08.2018 D-Powożenie Pobierz plik
24. Ptakowice 16.08 - 19.08.2018 D-Powożenie Pobierz plik
25. Drzonków 17.08 - 19.08.2018 B-Skoki Pobierz plik
26. Bogusławice 17.08 - 19.08.2018 B-Skoki Pobierz plik
27. Kwieki 18.08 - 19.08.2018 C-WKKW -
28. Ciekocinko 21.08 - 26.08.2018 B-Skoki Pobierz plik
29. Walewice 24.08 - 26.08.2018 C-WKKW Pobierz plik
30. Michałowice 24.08 - 26.08.2018 B-Skoki -