SZYBKIE LINKI:

Wydarzenia - zawody szczebla centralnego

Poniżej znajduje się wykaz wydarzeń z kategorii Zawody regionalne, znajdujących się w ewidencji Polskiego Związku Jeździeckiego. Aby uzyskać dostęp do kompletu informacji i materiałów związanych z wybraną pozycją kalendarza, prosimy kliknąć na jej nazwę.

Wszelkie prawa zastrzeżone
Kalendarz zawodów Polskiego Związku Jeździeckiego jest jego wyłączną własnością i nie może być powielany lub rozpowszechniany w żadnej formie i wżaden sposób bez uprzedniej zgody PZJ wyrażonej na piśmie pod rygorem nieważności.

W celu ułatwienia przeszukiwania zasobów, w poszczególnych kalendarzach zostały przyjęte następujące rozwiązania:
1. Kolorem niebieskim zaznaczono wydarzenia, w których wprowadzono zmiany po zamieszczeniu w propozycjach.
2. Kolorem czerwonym zaznaczono wydarzenia odwołane.


Data ostatniej aktualizacji: 2019-03-19 06:16:49

Lp. Nazwa zawodów Miejsce Termin Dyscyplina Propozycje
1. Leszno 28.03 - 31.03.2019 B-Skoki Pobierz plik
2. Łąck 29.03 - 31.03.2019 A-Ujeżdżenie Pobierz plik
3. Łąck 29.03 - 31.03.2019 Paraujeżdżenie Pobierz plik
4. Jaszkowo 30.03 - 31.03.2019 E-Woltyżerka -
5. Leszno 04.04 - 07.04.2019 B-Skoki Pobierz plik
6. Strzegom 05.04 - 07.04.2019 C-WKKW Pobierz plik
7. Strzegom 05.04 - 07.04.2019 C-WKKW Pobierz plik
8. Zakrzów 05.04 - 07.04.2019 A-Ujeżdżenie Pobierz plik
9. Ciekocinko 05.04 - 07.04.2019 B-Skoki Pobierz plik
10. Leszno 12.04 - 14.04.2019 B-Skoki Pobierz plik
11. Strzegom 12.04 - 14.04.2019 B-Skoki Pobierz plik
12. Glinnik Zaborowski 12.04 - 14.04.2019 B-Skoki Pobierz plik
13. Bogusławice 13.04 - 14.04.2019 C-WKKW Pobierz plik
14. Sopot 25.04 - 28.04.2019 C-WKKW Pobierz plik
15. Sopot 25.04 - 28.04.2019 C-WKKW Pobierz plik
16. Sopot 25.04 - 28.04.2019 C-WKKW Pobierz plik
17. Drzonków 26.04 - 28.04.2019 A-Ujeżdżenie -
18. Głogów Młp. 26.04 - 28.04.2019 B-Skoki -
19. Biskupiec 26.04 - 28.04.2019 B-Skoki Pobierz plik
20. Drzonków 26.04 - 28.04.2019 Paraujeżdżenie -
21. Poczernin 26.04 - 28.04.2019 B-Skoki -
22. Jakubowice 02.05 - 05.05.2019 B-Skoki -
23. Iwno 02.05 - 05.05.2019 B-Skoki Pobierz plik
24. Sopot 02.05 - 05.05.2019 C-WKKW Pobierz plik
25. Sopot 02.05 - 05.05.2019 C-WKKW Pobierz plik
26. Solec Kujawski 03.05 - 05.05.2019 A-Ujeżdżenie -
27. Bogusławice 03.05 - 05.05.2019 B-Skoki -
28. Głogów Młp. 10.05 - 12.05.2019 B-Skoki -
29. Ciekocinko 10.05 - 12.05.2019 B-Skoki Pobierz plik, Pobierz plik
30. Racot 11.05 - 12.05.2019 C-WKKW Pobierz plik