SZYBKIE LINKI:

Wydarzenia - zawody szczebla centralnego

Poniżej znajduje się wykaz wydarzeń z kategorii Zawody regionalne, znajdujących się w ewidencji Polskiego Związku Jeździeckiego. Aby uzyskać dostęp do kompletu informacji i materiałów związanych z wybraną pozycją kalendarza, prosimy kliknąć na jej nazwę.

Wszelkie prawa zastrzeżone
Kalendarz zawodów Polskiego Związku Jeździeckiego jest jego wyłączną własnością i nie może być powielany lub rozpowszechniany w żadnej formie i wżaden sposób bez uprzedniej zgody PZJ wyrażonej na piśmie pod rygorem nieważności.

W celu ułatwienia przeszukiwania zasobów, w poszczególnych kalendarzach zostały przyjęte następujące rozwiązania:
1. Kolorem niebieskim zaznaczono wydarzenia, w których wprowadzono zmiany po zamieszczeniu w propozycjach.
2. Kolorem czerwonym zaznaczono wydarzenia odwołane.


Data ostatniej aktualizacji: 2018-12-18 22:35:46

Lp. Nazwa zawodów Miejsce Termin Dyscyplina Propozycje
181. Strzegom 21.09 - 23.09.2018 A-Ujeżdżenie Pobierz plik
182. Glinik Zaborowski 21.09 - 23.09.2018 B-Skoki Pobierz plik
183. Książ 27.09 - 30.09.2018 D-Powożenie Pobierz plik
184. Książ 27.09 - 30.09.2018 D-Powożenie Pobierz plik
185. Książ 27.09 - 30.09.2018 D-Powożenie Pobierz plik
186. Jaszkowo 28.09 - 30.09.2018 B-Skoki -
187. Baborówko 28.09 - 30.09.2018 C-WKKW Pobierz plik
188. Baborówko 28.09 - 30.09.2018 C-WKKW Pobierz plik
189. Wrocław Partynice 05.10 - 07.10.2018 B-Skoki Pobierz plik
190. Poczernin 05.10 - 07.10.2018 B-Skoki Pobierz plik
191. Ciekocinko 05.10 - 07.10.2018 B-Skoki Pobierz plik
192. Racławówka 07.10 - 07.10.2018 D-Powożenie Pobierz plik
193. Strzegom 11.10 - 14.10.2018 C-WKKW Pobierz plik
194. Strzegom 11.10 - 14.10.2018 C-WKKW Pobierz plik
195. Jaszkowo 12.10 - 14.10.2018 B-Skoki Pobierz plik
196. Łąck 12.10 - 14.10.2018 B-Skoki Pobierz plik
197. Leszno 12.10 - 14.10.2018 B-Skoki Pobierz plik
198. Dąbrówka Mała 12.10 - 14.10.2018 B-Skoki Pobierz plik
199. Michałowice 18.10 - 21.10.2018 B-Skoki Pobierz plik
200. Leszno 19.10 - 21.10.2018 B-Skoki Pobierz plik
201. Łąck 19.10 - 21.10.2018 Paraujeżdżenie Pobierz plik
202. Besiekierz Rudny 19.10 - 21.10.2018 B-Skoki Pobierz plik
203. Łąck 19.10 - 21.10.2018 A-Ujeżdżenie Pobierz plik
204. Michałowice 25.10 - 28.10.2018 B-Skoki Pobierz plik
205. Zakrzów 26.10 - 28.10.2018 A-Ujeżdżenie Pobierz plik
206. Leszno 26.10 - 28.10.2018 B-Skoki Pobierz plik
207. Ciekocinko 26.10 - 28.10.2018 B-Skoki Pobierz plik
208. Wolica 26.10 - 28.10.2018 B-Skoki Pobierz plik
209. Poczernin 26.10 - 28.10.2018 B-Skoki Pobierz plik
210. Leszno 03.11 - 04.11.2018 B-Skoki Pobierz plik