SZYBKIE LINKI:

Wydarzenia - zawody szczebla centralnego

Poniżej znajduje się wykaz wydarzeń z kategorii Zawody regionalne, znajdujących się w ewidencji Polskiego Związku Jeździeckiego. Aby uzyskać dostęp do kompletu informacji i materiałów związanych z wybraną pozycją kalendarza, prosimy kliknąć na jej nazwę.

Wszelkie prawa zastrzeżone
Kalendarz zawodów Polskiego Związku Jeździeckiego jest jego wyłączną własnością i nie może być powielany lub rozpowszechniany w żadnej formie i wżaden sposób bez uprzedniej zgody PZJ wyrażonej na piśmie pod rygorem nieważności.

W celu ułatwienia przeszukiwania zasobów, w poszczególnych kalendarzach zostały przyjęte następujące rozwiązania:
1. Kolorem niebieskim zaznaczono wydarzenia, w których wprowadzono zmiany po zamieszczeniu w propozycjach.
2. Kolorem czerwonym zaznaczono wydarzenia odwołane.


Data ostatniej aktualizacji: 2018-06-13 01:00:18

Lp. Nazwa zawodów Miejsce Termin Dyscyplina Propozycje
91. Michałowice 08.06 - 10.06.2018 B-Skoki Pobierz plik
92. Besiekierz Rudny 08.06 - 10.06.2018 B-Skoki Pobierz plik
93. Drzonków 08.06 - 10.06.2018 A-Ujeżdżenie Pobierz plik
94. Sopot 14.06 - 17.06.2018 B-Skoki Pobierz plik
95. Facimiech 15.06 - 17.06.2018 C-WKKW Pobierz plik
96. Konin 15.06 - 17.06.2018 B-Skoki Pobierz plik
97. Sopot 22.06 - 24.06.2018 B-Skoki Pobierz plik
98. Michałowice 22.06 - 24.06.2018 A-Ujeżdżenie Pobierz plik
99. Kwieki 22.06 - 24.06.2018 C-WKKW Pobierz plik
100. Kwieki 22.06 - 24.06.2018 C-WKKW Pobierz plik
101. Warnik 27.06 - 01.07.2018 B-Skoki -
102. Strzegom 27.06 - 01.07.2018 C-WKKW Pobierz plik
103. Strzegom 28.06 - 01.07.2018 C-WKKW Pobierz plik
104. Sopot 29.06 - 01.07.2018 A-Ujeżdżenie Pobierz plik
105. Gałkowo 29.06 - 01.07.2018 B-Skoki Pobierz plik
106. Leśna Wola 29.06 - 01.07.2018 B-Skoki -
107. Sopot 29.06 - 01.07.2018 A-Ujeżdżenie Pobierz plik
108. Śrem 30.06 - 01.07.2018 B-Skoki Pobierz plik
109. Jakubowice 04.07 - 08.07.2018 B-Skoki Pobierz plik
110. Ochaby Wielkie 05.07 - 08.07.2018 A-Ujeżdżenie Pobierz plik
111. Ochaby Wielkie 05.07 - 08.07.2018 A-Ujeżdżenie Pobierz plik
112. Dąbrówka Mała 06.07 - 08.07.2018 B-Skoki -
113. Jakubowice 11.07 - 15.07.2018 B-Skoki Pobierz plik
114. Machnice 13.07 - 15.07.2018 Paraujeżdżenie -
115. Besiekierz Rudny 13.07 - 15.07.2018 B-Skoki -
116. Machnice 13.07 - 15.07.2018 A-Ujeżdżenie -
117. Walewice 14.07 - 15.07.2018 C-WKKW -
118. Siedlec 14.07 - 15.07.2018 D-Powożenie Pobierz plik
119. Strzegom 17.07 - 18.07.2018 B-Skoki Pobierz plik
120. Strzegom 20.07 - 22.07.2018 C-WKKW Pobierz plik