SZYBKIE LINKI:

Wydarzenia - zawody szczebla centralnego

Poniżej znajduje się wykaz wydarzeń z kategorii Zawody regionalne, znajdujących się w ewidencji Polskiego Związku Jeździeckiego. Aby uzyskać dostęp do kompletu informacji i materiałów związanych z wybraną pozycją kalendarza, prosimy kliknąć na jej nazwę.

Wszelkie prawa zastrzeżone
Kalendarz zawodów Polskiego Związku Jeździeckiego jest jego wyłączną własnością i nie może być powielany lub rozpowszechniany w żadnej formie i wżaden sposób bez uprzedniej zgody PZJ wyrażonej na piśmie pod rygorem nieważności.

W celu ułatwienia przeszukiwania zasobów, w poszczególnych kalendarzach zostały przyjęte następujące rozwiązania:
1. Kolorem niebieskim zaznaczono wydarzenia, w których wprowadzono zmiany po zamieszczeniu w propozycjach.
2. Kolorem czerwonym zaznaczono wydarzenia odwołane.


Data ostatniej aktualizacji: 2018-01-16 01:35:51

Lp. Nazwa zawodów Miejsce Termin Dyscyplina Propozycje
91. Michałowice 22.06 - 24.06.2018 A-Ujeżdżenie -
92. Sopot 22.06 - 24.06.2018 B-Skoki -
93. Strzegom 27.06 - 01.07.2018 C-WKKW -
94. Warnik 27.06 - 01.07.2018 B-Skoki -
95. Strzegom 28.06 - 01.07.2018 C-WKKW -
96. Gałkowo 29.06 - 01.07.2018 B-Skoki -
97. Leśna Wola 29.06 - 01.07.2018 B-Skoki -
98. Sopot 29.06 - 01.07.2018 A-Ujeżdżenie -
99. Śrem 30.06 - 01.07.2018 B-Skoki -
100. Walewice 30.06 - 01.07.2018 C-WKKW -
101. Jakubowice 04.07 - 08.07.2018 B-Skoki -
102. Ochaby Wielkie 05.07 - 08.07.2018 A-Ujeżdżenie -
103. Dąbrówka Mała 06.07 - 08.07.2018 B-Skoki -
104. Jakubowice 11.07 - 15.07.2018 B-Skoki -
105. Besiekierz Rudny 13.07 - 15.07.2018 B-Skoki -
106. Machnice 13.07 - 15.07.2018 A-Ujeżdżenie -
107. Machnice 20.07 - 22.07.2018 B-Skoki -
108. Dąbrówka Mała 27.07 - 29.07.2018 B-Skoki -
109. Bogusławice 27.07 - 29.07.2018 D-Powożenie -
110. Rybnica 27.07 - 29.07.2018 A-Ujeżdżenie -
111. Leśna Wola 27.07 - 27.07.2018 B-Skoki -
112. Bogusławice 27.07 - 29.07.2018 D-Powożenie -
113. Warka 27.07 - 29.07.2018 B-Skoki -
114. Bogusławice 27.07 - 29.07.2018 D-Powożenie -
115. Jakubowice 02.08 - 05.08.2018 B-Skoki -
116. Solec Kujawski 03.08 - 05.08.2018 A-Ujeżdżenie -
117. Bogusławice 04.08 - 05.08.2018 C-WKKW -
118. Strzegom 09.08 - 12.08.2018 C-WKKW -
119. Strzegom 09.08 - 12.08.2018 C-WKKW -
120. Bobrowy Staw 10.08 - 12.08.2018 B-Skoki -