SZYBKIE LINKI:

Wydarzenia - zawody szczebla centralnego

Poniżej znajduje się wykaz wydarzeń z kategorii Zawody regionalne, znajdujących się w ewidencji Polskiego Związku Jeździeckiego. Aby uzyskać dostęp do kompletu informacji i materiałów związanych z wybraną pozycją kalendarza, prosimy kliknąć na jej nazwę.

Wszelkie prawa zastrzeżone
Kalendarz zawodów Polskiego Związku Jeździeckiego jest jego wyłączną własnością i nie może być powielany lub rozpowszechniany w żadnej formie i wżaden sposób bez uprzedniej zgody PZJ wyrażonej na piśmie pod rygorem nieważności.

W celu ułatwienia przeszukiwania zasobów, w poszczególnych kalendarzach zostały przyjęte następujące rozwiązania:
1. Kolorem niebieskim zaznaczono wydarzenia, w których wprowadzono zmiany po zamieszczeniu w propozycjach.
2. Kolorem czerwonym zaznaczono wydarzenia odwołane.


Data ostatniej aktualizacji: 2018-01-18 02:41:21

Lp. Nazwa zawodów Miejsce Termin Dyscyplina Propozycje
31. Zbrosławice 23.03 - 25.03.2018 A-Ujeżdżenie -
32. Michałowice 23.03 - 25.03.2018 A-Ujeżdżenie -
33. Wolica 23.03 - 25.03.2018 B-Skoki -
34. Strzegom 24.03 - 25.03.2018 C-WKKW -
35. Leszno 05.04 - 08.04.2018 B-Skoki -
36. Strzegom 06.04 - 08.04.2018 C-WKKW -
37. Strzegom 06.04 - 08.04.2018 C-WKKW -
38. Leszno 13.04 - 15.04.2018 B-Skoki -
39. Zakrzów 13.04 - 15.04.2018 A-Ujeżdżenie -
40. Bogusławice 14.04 - 15.04.2018 C-WKKW -
41. Strzegom 20.04 - 22.04.2018 B-Skoki -
42. Strzegom 20.04 - 22.04.2018 B-Skoki -
43. Glinik Zaborowski 20.04 - 22.04.2018 B-Skoki -
44. Sopot 27.04 - 29.04.2018 C-WKKW -
45. Moszna 27.04 - 29.04.2018 C-WKKW -
46. Sopot 27.04 - 29.04.2018 C-WKKW -
47. Leśna Wola 27.04 - 29.04.2018 B-Skoki -
48. Jakubowice 28.04 - 01.05.2018 B-Skoki -
49. Kanie - Otrębusy 29.04 - 29.04.2018 C-WKKW -
50. Łężkowice 30.04 - 02.05.2018 Paraujeżdżenie -
51. Łężkowice 30.04 - 02.05.2018 A-Ujeżdżenie -
52. Bogusławice 03.05 - 06.05.2018 B-Skoki -
53. Barlinek 04.05 - 06.05.2018 B-Skoki -
54. Sopot 04.05 - 06.05.2018 C-WKKW -
55. Sopot 04.05 - 06.05.2018 C-WKKW -
56. Iwno 04.05 - 06.05.2018 B-Skoki -
57. Rybnica 11.05 - 13.05.2018 A-Ujeżdżenie -
58. Michałowice 11.05 - 13.05.2018 B-Skoki -
59. Bogusławice 11.05 - 13.05.2018 D-Powożenie -
60. Bogusławice 11.05 - 13.05.2018 D-Powożenie -