SZYBKIE LINKI:

Wydarzenia - zawody szczebla centralnego

Poniżej znajduje się wykaz wydarzeń z kategorii Zawody regionalne, znajdujących się w ewidencji Polskiego Związku Jeździeckiego. Aby uzyskać dostęp do kompletu informacji i materiałów związanych z wybraną pozycją kalendarza, prosimy kliknąć na jej nazwę.

Wszelkie prawa zastrzeżone
Kalendarz zawodów Polskiego Związku Jeździeckiego jest jego wyłączną własnością i nie może być powielany lub rozpowszechniany w żadnej formie i wżaden sposób bez uprzedniej zgody PZJ wyrażonej na piśmie pod rygorem nieważności.

W celu ułatwienia przeszukiwania zasobów, w poszczególnych kalendarzach zostały przyjęte następujące rozwiązania:
1. Kolorem niebieskim zaznaczono wydarzenia, w których wprowadzono zmiany po zamieszczeniu w propozycjach.
2. Kolorem czerwonym zaznaczono wydarzenia odwołane.


Data ostatniej aktualizacji: 2018-09-20 04:25:47

Lp. Nazwa zawodów Miejsce Termin Dyscyplina Propozycje
61. Drzonków 11.05 - 13.05.2018 B-Skoki Pobierz plik
62. Rybnica 11.05 - 13.05.2018 A-Ujeżdżenie Pobierz plik
63. Michałowice 11.05 - 13.05.2018 B-Skoki Pobierz plik
64. Jaszkowo 11.05 - 13.05.2018 B-Skoki -
65. Bogusławice 11.05 - 13.05.2018 D-Powożenie Pobierz plik, Pobierz plik
66. Bogusławice 11.05 - 13.05.2018 D-Powożenie Pobierz plik, Pobierz plik
67. Warszawa - Stara Miłosna 12.05 - 13.05.2018 C-WKKW Pobierz plik
68. Racot 12.05 - 13.05.2018 C-WKKW Pobierz plik
69. Ciekocinko 15.05 - 20.05.2018 B-Skoki Pobierz plik
70. Leśna Wola 18.05 - 20.05.2018 B-Skoki Pobierz plik
71. Ochaby Wielkie 18.05 - 20.05.2018 Paraujeżdżenie Pobierz plik
72. Besiekierz Rudny 18.05 - 20.05.2018 B-Skoki Pobierz plik
73. Jaszkowo 18.05 - 20.05.2018 B-Skoki Pobierz plik
74. Ochaby Wielkie 18.05 - 20.05.2018 A-Ujeżdżenie Pobierz plik
75. Strzegom 19.05 - 20.05.2018 C-WKKW Pobierz plik
76. Stara Miłosna 19.05 - 19.05.2018 E-Woltyżerka Pobierz plik
77. Moszna 19.05 - 20.05.2018 A-Ujeżdżenie Pobierz plik
78. Kanie - Otrębusy 20.05 - 20.05.2018 C-WKKW Pobierz plik
79. Ciekocinko 22.05 - 27.05.2018 B-Skoki Pobierz plik
80. Kwieki 25.05 - 27.05.2018 B-Skoki Pobierz plik
81. Machnice 25.05 - 27.05.2018 A-Ujeżdżenie Pobierz plik
82. Baborówko 25.05 - 27.05.2018 C-WKKW Pobierz plik
83. Baborówko 25.05 - 27.05.2018 C-WKKW Pobierz plik
84. Janów Podlaski 26.05 - 27.05.2018 C-WKKW -
85. Ciekocinko 29.05 - 03.06.2018 B-Skoki Pobierz plik
86. Śrem 01.06 - 03.06.2018 B-Skoki Pobierz plik
87. Solec Kujawski 01.06 - 03.06.2018 B-Skoki Pobierz plik
88. Kwieki 01.06 - 03.06.2018 A-Ujeżdżenie Pobierz plik
89. Bogusławice 02.06 - 03.06.2018 C-WKKW Pobierz plik
90. Poznań 07.06 - 10.06.2018 B-Skoki Pobierz plik