SZYBKIE LINKI:

Wydarzenia - zawody szczebla centralnego

Poniżej znajduje się wykaz wydarzeń z kategorii Zawody regionalne, znajdujących się w ewidencji Polskiego Związku Jeździeckiego. Aby uzyskać dostęp do kompletu informacji i materiałów związanych z wybraną pozycją kalendarza, prosimy kliknąć na jej nazwę.

Wszelkie prawa zastrzeżone
Kalendarz zawodów Polskiego Związku Jeździeckiego jest jego wyłączną własnością i nie może być powielany lub rozpowszechniany w żadnej formie i wżaden sposób bez uprzedniej zgody PZJ wyrażonej na piśmie pod rygorem nieważności.

W celu ułatwienia przeszukiwania zasobów, w poszczególnych kalendarzach zostały przyjęte następujące rozwiązania:
1. Kolorem niebieskim zaznaczono wydarzenia, w których wprowadzono zmiany po zamieszczeniu w propozycjach.
2. Kolorem czerwonym zaznaczono wydarzenia odwołane.


Data ostatniej aktualizacji: 2018-11-17 10:45:47

Lp. Nazwa zawodów Miejsce Termin Dyscyplina Propozycje
31. Leszno 23.03 - 25.03.2018 B-Skoki Pobierz plik
32. Dąbrówka Mała 23.03 - 25.03.2018 B-Skoki Pobierz plik
33. Michałowice 23.03 - 25.03.2018 A-Ujeżdżenie Pobierz plik
34. Michałowice 23.03 - 25.03.2018 A-Ujeżdżenie Pobierz plik
35. Zbrosławice 23.03 - 25.03.2018 A-Ujeżdżenie -
36. Strzegom 24.03 - 25.03.2018 C-WKKW -
37. Leszno 05.04 - 08.04.2018 B-Skoki Pobierz plik
38. Strzegom 06.04 - 08.04.2018 C-WKKW Pobierz plik
39. Strzegom 06.04 - 08.04.2018 C-WKKW Pobierz plik
40. Leszno 13.04 - 15.04.2018 B-Skoki Pobierz plik
41. Zakrzów 13.04 - 15.04.2018 A-Ujeżdżenie Pobierz plik
42. Bogusławice 14.04 - 15.04.2018 C-WKKW Pobierz plik
43. Jaszkowo 14.04 - 14.04.2018 E-Woltyżerka -
44. Łąck 20.04 - 22.04.2018 Paraujeżdżenie Pobierz plik
45. Łąck 20.04 - 22.04.2018 A-Ujeżdżenie Pobierz plik
46. Strzegom 20.04 - 22.04.2018 B-Skoki Pobierz plik
47. Strzegom 20.04 - 22.04.2018 B-Skoki Pobierz plik
48. Glinik Zaborowski 20.04 - 22.04.2018 B-Skoki Pobierz plik
49. Sopot 27.04 - 29.04.2018 C-WKKW Pobierz plik
50. Moszna 27.04 - 29.04.2018 C-WKKW Pobierz plik
51. Leśna Wola 27.04 - 29.04.2018 B-Skoki Pobierz plik
52. Sopot 27.04 - 29.04.2018 C-WKKW Pobierz plik
53. Jakubowice 28.04 - 01.05.2018 B-Skoki Pobierz plik
54. Łężkowice 30.04 - 02.05.2018 A-Ujeżdżenie Pobierz plik
55. Łężkowice 30.04 - 02.05.2018 Paraujeżdżenie Pobierz plik
56. Bogusławice 03.05 - 06.05.2018 B-Skoki Pobierz plik
57. Barlinek 04.05 - 06.05.2018 B-Skoki Pobierz plik
58. Sopot 04.05 - 06.05.2018 C-WKKW Pobierz plik
59. Sopot 04.05 - 06.05.2018 C-WKKW Pobierz plik
60. Iwno 04.05 - 06.05.2018 B-Skoki Pobierz plik