SZYBKIE LINKI:

Wydarzenia - zawody szczebla centralnego

Poniżej znajduje się wykaz wydarzeń z kategorii Zawody regionalne, znajdujących się w ewidencji Polskiego Związku Jeździeckiego. Aby uzyskać dostęp do kompletu informacji i materiałów związanych z wybraną pozycją kalendarza, prosimy kliknąć na jej nazwę.

Wszelkie prawa zastrzeżone
Kalendarz zawodów Polskiego Związku Jeździeckiego jest jego wyłączną własnością i nie może być powielany lub rozpowszechniany w żadnej formie i wżaden sposób bez uprzedniej zgody PZJ wyrażonej na piśmie pod rygorem nieważności.

W celu ułatwienia przeszukiwania zasobów, w poszczególnych kalendarzach zostały przyjęte następujące rozwiązania:
1. Kolorem niebieskim zaznaczono wydarzenia, w których wprowadzono zmiany po zamieszczeniu w propozycjach.
2. Kolorem czerwonym zaznaczono wydarzenia odwołane.


Data ostatniej aktualizacji: 2018-06-13 01:00:18

Lp. Nazwa zawodów Miejsce Termin Dyscyplina Propozycje
1. Kwieki 22.06 - 24.06.2018 C-WKKW Pobierz plik
2. Sopot 22.06 - 24.06.2018 B-Skoki Pobierz plik
3. Michałowice 22.06 - 24.06.2018 A-Ujeżdżenie Pobierz plik
4. Kwieki 22.06 - 24.06.2018 C-WKKW Pobierz plik
5. Strzegom 27.06 - 01.07.2018 C-WKKW Pobierz plik
6. Warnik 27.06 - 01.07.2018 B-Skoki -
7. Strzegom 28.06 - 01.07.2018 C-WKKW Pobierz plik
8. Leśna Wola 29.06 - 01.07.2018 B-Skoki -
9. Gałkowo 29.06 - 01.07.2018 B-Skoki Pobierz plik
10. Sopot 29.06 - 01.07.2018 A-Ujeżdżenie Pobierz plik
11. Sopot 29.06 - 01.07.2018 A-Ujeżdżenie Pobierz plik
12. Śrem 30.06 - 01.07.2018 B-Skoki Pobierz plik
13. Jakubowice 04.07 - 08.07.2018 B-Skoki Pobierz plik
14. Ochaby Wielkie 05.07 - 08.07.2018 A-Ujeżdżenie Pobierz plik
15. Ochaby Wielkie 05.07 - 08.07.2018 A-Ujeżdżenie Pobierz plik
16. Dąbrówka Mała 06.07 - 08.07.2018 B-Skoki -
17. Jakubowice 11.07 - 15.07.2018 B-Skoki Pobierz plik
18. Besiekierz Rudny 13.07 - 15.07.2018 B-Skoki -
19. Machnice 13.07 - 15.07.2018 Paraujeżdżenie -
20. Machnice 13.07 - 15.07.2018 A-Ujeżdżenie -
21. Walewice 14.07 - 15.07.2018 C-WKKW -
22. Siedlec 14.07 - 15.07.2018 D-Powożenie Pobierz plik
23. Strzegom 17.07 - 18.07.2018 B-Skoki Pobierz plik
24. Strzegom 20.07 - 22.07.2018 A-Ujeżdżenie Pobierz plik
25. Strzegom 20.07 - 22.07.2018 C-WKKW Pobierz plik
26. Machnice 20.07 - 22.07.2018 B-Skoki -
27. Rybnica 27.07 - 29.07.2018 A-Ujeżdżenie -
28. Leśna Wola 27.07 - 27.07.2018 B-Skoki -
29. Bogusławice 27.07 - 29.07.2018 D-Powożenie Pobierz plik
30. Bogusławice 27.07 - 29.07.2018 D-Powożenie -