SZYBKIE LINKI:

Wydarzenia - zawody szczebla centralnego

Poniżej znajduje się wykaz wydarzeń z kategorii Zawody regionalne, znajdujących się w ewidencji Polskiego Związku Jeździeckiego. Aby uzyskać dostęp do kompletu informacji i materiałów związanych z wybraną pozycją kalendarza, prosimy kliknąć na jej nazwę.

Wszelkie prawa zastrzeżone
Kalendarz zawodów Polskiego Związku Jeździeckiego jest jego wyłączną własnością i nie może być powielany lub rozpowszechniany w żadnej formie i wżaden sposób bez uprzedniej zgody PZJ wyrażonej na piśmie pod rygorem nieważności.

W celu ułatwienia przeszukiwania zasobów, w poszczególnych kalendarzach zostały przyjęte następujące rozwiązania:
1. Kolorem niebieskim zaznaczono wydarzenia, w których wprowadzono zmiany po zamieszczeniu w propozycjach.
2. Kolorem czerwonym zaznaczono wydarzenia odwołane.


Data ostatniej aktualizacji: 2018-07-15 10:35:15

Lp. Nazwa zawodów Miejsce Termin Dyscyplina Propozycje
91. Baborówko 30.06 - 02.07.2017 C-WKKW Pobierz plik
92. Gałkowo 30.06 - 02.07.2017 B-Skoki Pobierz plik
93. Rybnica 30.06 - 02.07.2017 A-Ujeżdżenie Pobierz plik
94. Kołobrzeg 06.07 - 09.07.2017 A-Ujeżdżenie -
95. Kołobrzeg 06.07 - 09.07.2017 B-Skoki -
96. Machnice 07.07 - 09.07.2017 B-Skoki Pobierz plik
97. Michałowice 07.07 - 09.07.2017 B-Skoki Pobierz plik
98. Siedlec 08.07 - 09.07.2017 D-Powożenie Pobierz plik
99. Strzegom 09.07 - 09.07.2017 C-WKKW Pobierz plik
100. Jakubowice 12.07 - 16.07.2017 B-Skoki Pobierz plik
101. Besiekierz Rudny 14.07 - 16.07.2017 B-Skoki Pobierz plik
102. Facimiech 15.07 - 16.07.2017 C-WKKW Pobierz plik
103. Jakubowice 19.07 - 23.07.2017 B-Skoki Pobierz plik
104. Warka 21.07 - 23.07.2017 B-Skoki Pobierz plik
105. Poczernin 22.07 - 23.07.2017 A-Ujeżdżenie Pobierz plik
106. Poczernin 22.07 - 23.07.2017 C-WKKW Pobierz plik
107. Poczernin 26.07 - 27.07.2017 B-Skoki Pobierz plik
108. Leśna Wola 28.07 - 30.07.2017 B-Skoki Pobierz plik
109. Olsza 29.07 - 30.07.2017 B-Skoki Pobierz plik
110. Józefin 29.07 - 30.07.2017 Paraujeżdżenie Pobierz plik
111. Drzonków 04.08 - 06.08.2017 B-Skoki Pobierz plik
112. Solec Kujawski 04.08 - 06.08.2017 A-Ujeżdżenie Pobierz plik
113. Bogusławice 04.08 - 06.08.2017 C-WKKW Pobierz plik
114. Leśna Wola 04.08 - 06.08.2017 B-Skoki Pobierz plik
115. Drzonków 10.08 - 13.08.2017 B-Skoki Pobierz plik
116. Bobrowy Staw 11.08 - 13.08.2017 B-Skoki Pobierz plik
117. Kwieki 12.08 - 13.08.2017 C-WKKW Pobierz plik
118. Ciekocinko 15.08 - 20.08.2017 B-Skoki -
119. Strzegom 17.08 - 20.08.2017 C-WKKW Pobierz plik
120. Jakubowice 17.08 - 20.08.2017 B-Skoki Pobierz plik