SZYBKIE LINKI:

Wydarzenia - zawody szczebla centralnego

Poniżej znajduje się wykaz wydarzeń z kategorii Zawody regionalne, znajdujących się w ewidencji Polskiego Związku Jeździeckiego. Aby uzyskać dostęp do kompletu informacji i materiałów związanych z wybraną pozycją kalendarza, prosimy kliknąć na jej nazwę.

Wszelkie prawa zastrzeżone
Kalendarz zawodów Polskiego Związku Jeździeckiego jest jego wyłączną własnością i nie może być powielany lub rozpowszechniany w żadnej formie i wżaden sposób bez uprzedniej zgody PZJ wyrażonej na piśmie pod rygorem nieważności.

W celu ułatwienia przeszukiwania zasobów, w poszczególnych kalendarzach zostały przyjęte następujące rozwiązania:
1. Kolorem niebieskim zaznaczono wydarzenia, w których wprowadzono zmiany po zamieszczeniu w propozycjach.
2. Kolorem czerwonym zaznaczono wydarzenia odwołane.


Data ostatniej aktualizacji: 2018-04-23 02:28:49

Lp. Nazwa zawodów Miejsce Termin Dyscyplina Propozycje
31. Dąbrówka Mała 06.04 - 09.04.2017 B-Skoki -
32. Leszno 07.04 - 09.04.2017 B-Skoki Pobierz plik
33. Jaroszówka 08.04 - 09.04.2017 C-WKKW Pobierz plik
34. Jaroszówka 08.04 - 09.04.2017 C-WKKW Pobierz plik
35. Sopot 21.04 - 23.04.2017 C-WKKW Pobierz plik
36. Glinik Zaborowski 21.04 - 23.04.2017 B-Skoki Pobierz plik
37. Leśna Wola 21.04 - 23.04.2017 B-Skoki -
38. Sopot 21.04 - 23.04.2017 C-WKKW Pobierz plik
39. Strzegom 21.04 - 23.04.2017 B-Skoki Pobierz plik
40. Strzegom 21.04 - 23.04.2017 B-Skoki Pobierz plik
41. Zakrzów 22.04 - 23.04.2017 A-Ujeżdżenie Pobierz plik
42. Sopot 28.04 - 30.04.2017 C-WKKW Pobierz plik
43. Sopot 28.04 - 30.04.2017 C-WKKW Pobierz plik
44. Leśna Wola 28.04 - 30.04.2017 B-Skoki Pobierz plik
45. Moszna 29.04 - 30.04.2017 A-Ujeżdżenie Pobierz plik
46. Bogusławice 29.04 - 01.05.2017 B-Skoki Pobierz plik
47. Otrębusy 30.04 - 30.04.2017 C-WKKW Pobierz plik
48. Iwno 01.05 - 03.05.2017 B-Skoki Pobierz plik
49. Jakubowice 04.05 - 07.05.2017 B-Skoki Pobierz plik
50. Racot 06.05 - 07.05.2017 C-WKKW Pobierz plik
51. Olsza 06.05 - 07.05.2017 B-Skoki Pobierz plik
52. Leśna Wola 12.05 - 14.05.2017 B-Skoki -
53. Michałowice 12.05 - 14.05.2017 B-Skoki Pobierz plik
54. Besiekierz Rudny 12.05 - 14.05.2017 B-Skoki Pobierz plik
55. Machnice 12.05 - 14.05.2017 B-Skoki Pobierz plik
56. Rybnica 12.05 - 14.05.2017 A-Ujeżdżenie Pobierz plik
57. Stara Miłosna 13.05 - 13.05.2017 E-Woltyżerka Pobierz plik
58. Ciekocinko 16.05 - 21.05.2017 B-Skoki Pobierz plik
59. Strzegom 17.05 - 21.05.2017 C-WKKW Pobierz plik
60. Drzonków 19.05 - 21.05.2017 B-Skoki Pobierz plik