SZYBKIE LINKI:

Wydarzenia - zawody szczebla centralnego

Poniżej znajduje się wykaz wydarzeń z kategorii Zawody regionalne, znajdujących się w ewidencji Polskiego Związku Jeździeckiego. Aby uzyskać dostęp do kompletu informacji i materiałów związanych z wybraną pozycją kalendarza, prosimy kliknąć na jej nazwę.

Wszelkie prawa zastrzeżone
Kalendarz zawodów Polskiego Związku Jeździeckiego jest jego wyłączną własnością i nie może być powielany lub rozpowszechniany w żadnej formie i wżaden sposób bez uprzedniej zgody PZJ wyrażonej na piśmie pod rygorem nieważności.

W celu ułatwienia przeszukiwania zasobów, w poszczególnych kalendarzach zostały przyjęte następujące rozwiązania:
1. Kolorem niebieskim zaznaczono wydarzenia, w których wprowadzono zmiany po zamieszczeniu w propozycjach.
2. Kolorem czerwonym zaznaczono wydarzenia odwołane.


Data ostatniej aktualizacji: 2018-11-14 19:35:47

Lp. Nazwa zawodów Miejsce Termin Dyscyplina Propozycje
61. Kwieki 19.05 - 21.05.2017 A-Ujeżdżenie Pobierz plik
62. Bogusławice 20.05 - 21.05.2017 C-WKKW Pobierz plik
63. Ciekocinko 23.05 - 28.05.2017 B-Skoki Pobierz plik
64. Kwieki 26.05 - 28.05.2017 B-Skoki Pobierz plik
65. Bogusławice 26.05 - 28.05.2017 D-Powożenie Pobierz plik
66. Bogusławice 26.05 - 28.05.2017 D-Powożenie Pobierz plik
67. Brzoza, Kobylarnia 26.05 - 28.05.2017 B-Skoki -
68. Kielce 26.05 - 28.05.2017 B-Skoki Pobierz plik
69. Michałowice 26.05 - 28.05.2017 A-Ujeżdżenie Pobierz plik
70. Leśna Wola 26.05 - 28.05.2017 B-Skoki Pobierz plik
71. Ciekocinko 30.05 - 04.06.2017 B-Skoki Pobierz plik
72. Solec Kujawski 02.06 - 04.06.2017 B-Skoki Pobierz plik
73. Michałowice 02.06 - 04.06.2017 B-Skoki Pobierz plik
74. Sopot 08.06 - 11.06.2017 B-Skoki Pobierz plik
75. Besiekierz Rudny 09.06 - 11.06.2017 B-Skoki Pobierz plik
76. Grobice 09.06 - 11.06.2017 C-WKKW Pobierz plik
77. Jaroszówka 09.06 - 11.06.2017 C-WKKW Pobierz plik
78. Poznań 15.06 - 18.06.2017 B-Skoki -
79. Jakubowice 15.06 - 18.06.2017 A-Ujeżdżenie Pobierz plik
80. Konin 16.06 - 18.06.2017 B-Skoki Pobierz plik
81. Kwieki 16.06 - 18.06.2017 C-WKKW Pobierz plik
82. Kwieki 16.06 - 18.06.2017 C-WKKW Pobierz plik
83. Jakubowice 17.06 - 18.06.2017 Paraujeżdżenie Pobierz plik
84. Moszna 17.06 - 18.06.2017 C-WKKW Pobierz plik
85. Olsza 23.06 - 25.06.2017 B-Skoki Pobierz plik
86. Augustówek 23.06 - 25.06.2017 A-Ujeżdżenie -
87. Dąbrówka Mała 23.06 - 25.06.2017 B-Skoki Pobierz plik
88. Walewice 24.06 - 25.06.2017 C-WKKW Pobierz plik
89. Skibno 24.06 - 25.06.2017 C-WKKW Pobierz plik
90. Baborówko 30.06 - 02.07.2017 C-WKKW Pobierz plik