SZYBKIE LINKI:

Wydarzenia - zawody szczebla centralnego

Poniżej znajduje się wykaz wydarzeń z kategorii Zawody regionalne, znajdujących się w ewidencji Polskiego Związku Jeździeckiego. Aby uzyskać dostęp do kompletu informacji i materiałów związanych z wybraną pozycją kalendarza, prosimy kliknąć na jej nazwę.

Wszelkie prawa zastrzeżone
Kalendarz zawodów Polskiego Związku Jeździeckiego jest jego wyłączną własnością i nie może być powielany lub rozpowszechniany w żadnej formie i wżaden sposób bez uprzedniej zgody PZJ wyrażonej na piśmie pod rygorem nieważności.

W celu ułatwienia przeszukiwania zasobów, w poszczególnych kalendarzach zostały przyjęte następujące rozwiązania:
1. Kolorem niebieskim zaznaczono wydarzenia, w których wprowadzono zmiany po zamieszczeniu w propozycjach.
2. Kolorem czerwonym zaznaczono wydarzenia odwołane.


Data ostatniej aktualizacji: 2018-01-16 01:35:51

Lp. Nazwa zawodów Miejsce Termin Dyscyplina Propozycje
121. Ciekocinko 16.08 - 21.08.2016 B-Skoki Pobierz plik
122. Jakubowice 18.08 - 21.08.2016 A-Ujeżdżenie Pobierz plik
123. Jakubowice 19.08 - 21.08.2016 Paraujeżdżenie -
124. Michałowice 19.08 - 21.08.2016 B-Skoki Pobierz plik
125. Drzonków 19.08 - 21.08.2016 B-Skoki Pobierz plik
126. Kwieki 20.08 - 21.08.2016 C-WKKW Pobierz plik, Pobierz plik
127. Zagozd 20.08 - 21.08.2016 A-Ujeżdżenie -
128. Ciekocinko 23.08 - 28.08.2016 B-Skoki Pobierz plik
129. Strzegom 25.08 - 28.08.2016 A-Ujeżdżenie Pobierz plik
130. Strzegom 25.08 - 28.08.2016 C-WKKW Pobierz plik
131. Strzegom 25.08 - 28.08.2016 B-Skoki Pobierz plik, Pobierz plik
132. Jelenia Góra 26.08 - 28.08.2016 A-Ujeżdżenie -
133. Leśna Wola 26.08 - 28.08.2016 B-Skoki Pobierz plik
134. Racot 27.08 - 28.08.2016 C-WKKW Pobierz plik
135. Dobrodzień - Malichów 01.09 - 03.09.2016 F-Rajdy Pobierz plik
136. Dobrodzień - Malichów 01.09 - 03.09.2016 F-Rajdy Pobierz plik
137. Dobrodzień - Malichów 01.09 - 03.09.2016 F-Rajdy Pobierz plik
138. Augustówek 02.09 - 04.09.2016 A-Ujeżdżenie Pobierz plik
139. Facimiech 02.09 - 04.09.2016 C-WKKW Pobierz plik
140. Augustówek 02.09 - 04.09.2016 A-Ujeżdżenie Pobierz plik
141. Olsza 02.09 - 04.09.2016 B-Skoki Pobierz plik
142. Facimiech 02.09 - 04.09.2016 C-WKKW Pobierz plik
143. Jakubowice 08.09 - 11.09.2016 B-Skoki Pobierz plik
144. Moszna 09.09 - 11.09.2016 A-Ujeżdżenie Pobierz plik
145. Grobice 10.09 - 11.09.2016 C-WKKW Pobierz plik
146. Sowia Wola 16.09 - 18.09.2016 B-Skoki Pobierz plik
147. Bogusławice 16.09 - 18.09.2016 D-Powożenie -
148. Strzegom 16.09 - 18.09.2016 C-WKKW Pobierz plik
149. Strzegom 16.09 - 18.09.2016 C-WKKW Pobierz plik
150. Jaszkowo 16.09 - 18.09.2016 B-Skoki Pobierz plik