SZYBKIE LINKI:

Wydarzenia - zawody szczebla centralnego

Poniżej znajduje się wykaz wydarzeń z kategorii Zawody regionalne, znajdujących się w ewidencji Polskiego Związku Jeździeckiego. Aby uzyskać dostęp do kompletu informacji i materiałów związanych z wybraną pozycją kalendarza, prosimy kliknąć na jej nazwę.

Wszelkie prawa zastrzeżone
Kalendarz zawodów Polskiego Związku Jeździeckiego jest jego wyłączną własnością i nie może być powielany lub rozpowszechniany w żadnej formie i wżaden sposób bez uprzedniej zgody PZJ wyrażonej na piśmie pod rygorem nieważności.

W celu ułatwienia przeszukiwania zasobów, w poszczególnych kalendarzach zostały przyjęte następujące rozwiązania:
1. Kolorem niebieskim zaznaczono wydarzenia, w których wprowadzono zmiany po zamieszczeniu w propozycjach.
2. Kolorem czerwonym zaznaczono wydarzenia odwołane.


Data ostatniej aktualizacji: 2018-01-16 01:35:51

Lp. Nazwa zawodów Miejsce Termin Dyscyplina Propozycje
91. Walewice 02.07 - 03.07.2016 C-WKKW Pobierz plik
92. Kołobrzeg 07.07 - 10.07.2016 B-Skoki Pobierz plik
93. Sowia Wola 08.07 - 10.07.2016 B-Skoki -
94. Kołobrzeg 08.07 - 10.07.2016 A-Ujeżdżenie Pobierz plik
95. Facimiech 09.07 - 10.07.2016 C-WKKW Pobierz plik
96. Strzegom 13.07 - 14.07.2016 B-Skoki Pobierz plik
97. Jakubowice 14.07 - 17.07.2016 B-Skoki Pobierz plik
98. Besiekierz Rudny 15.07 - 17.07.2016 B-Skoki Pobierz plik, Pobierz plik
99. Prażmów 15.07 - 17.07.2016 A-Ujeżdżenie Pobierz plik
100. Strzegom 15.07 - 17.07.2016 A-Ujeżdżenie Pobierz plik
101. Strzegom 15.07 - 17.07.2016 C-WKKW Pobierz plik
102. Siedlec 16.07 - 17.07.2016 D-Powożenie Pobierz plik
103. Jakubowice 21.07 - 24.07.2016 B-Skoki Pobierz plik
104. Rybnica 22.07 - 24.07.2016 A-Ujeżdżenie Pobierz plik
105. Tągowie 22.07 - 24.07.2016 A-Ujeżdżenie Pobierz plik
106. Bogusławice 23.07 - 24.07.2016 C-WKKW Pobierz plik
107. Dąbrówka Mała 29.07 - 31.07.2016 B-Skoki Pobierz plik
108. Bogusławice 29.07 - 31.07.2016 B-Skoki Pobierz plik
109. Olsza 29.07 - 31.07.2016 B-Skoki Pobierz plik
110. Strzegom 04.08 - 07.08.2016 C-WKKW Pobierz plik
111. Strzegom 04.08 - 07.08.2016 C-WKKW Pobierz plik
112. Strzegom 04.08 - 07.08.2016 C-WKKW Pobierz plik
113. Solec Kujawski 05.08 - 07.08.2016 A-Ujeżdżenie Pobierz plik
114. Michałowice 05.08 - 07.08.2016 B-Skoki Pobierz plik
115. Ciekocinko 09.08 - 14.08.2016 B-Skoki Pobierz plik
116. Jakubowice 11.08 - 14.08.2016 B-Skoki Pobierz plik
117. Drzonków 12.08 - 14.08.2016 B-Skoki Pobierz plik
118. Strzegom 13.08 - 14.08.2016 C-WKKW Pobierz plik
119. Strzegom 13.08 - 15.08.2016 A-Ujeżdżenie Pobierz plik
120. Dąbrowica 13.08 - 13.08.2016 C-WKKW Pobierz plik