SZYBKIE LINKI:

Wydarzenia - zawody szczebla centralnego

Poniżej znajduje się wykaz wydarzeń z kategorii Zawody regionalne, znajdujących się w ewidencji Polskiego Związku Jeździeckiego. Aby uzyskać dostęp do kompletu informacji i materiałów związanych z wybraną pozycją kalendarza, prosimy kliknąć na jej nazwę.

Wszelkie prawa zastrzeżone
Kalendarz zawodów Polskiego Związku Jeździeckiego jest jego wyłączną własnością i nie może być powielany lub rozpowszechniany w żadnej formie i wżaden sposób bez uprzedniej zgody PZJ wyrażonej na piśmie pod rygorem nieważności.

W celu ułatwienia przeszukiwania zasobów, w poszczególnych kalendarzach zostały przyjęte następujące rozwiązania:
1. Kolorem niebieskim zaznaczono wydarzenia, w których wprowadzono zmiany po zamieszczeniu w propozycjach.
2. Kolorem czerwonym zaznaczono wydarzenia odwołane.


Data ostatniej aktualizacji: 2018-06-13 01:00:18

Lp. Nazwa zawodów Miejsce Termin Dyscyplina Propozycje
31. Leszno 08.04 - 10.04.2016 B-Skoki Pobierz plik
32. Stara Miłosna 09.04 - 10.04.2016 E-Woltyżerka -
33. Jaszkowo 15.04 - 17.04.2016 B-Skoki Pobierz plik
34. Strzegom 15.04 - 17.04.2016 B-Skoki Pobierz plik
35. Strzegom 15.04 - 17.04.2016 B-Skoki Pobierz plik
36. Bogusławice 15.04 - 17.04.2016 B-Skoki Pobierz plik
37. Jaroszówka 16.04 - 17.04.2016 C-WKKW Pobierz plik
38. Jaroszówka 16.04 - 17.04.2016 C-WKKW Pobierz plik
39. Glinik Zaborowski 22.04 - 24.04.2016 B-Skoki Pobierz plik
40. Strzegom 23.04 - 24.04.2016 C-WKKW Pobierz plik
41. Koryta 23.04 - 24.04.2016 Paraujeżdżenie -
42. Grobice 23.04 - 23.04.2016 C-WKKW Pobierz plik
43. Sopot 29.04 - 01.05.2016 C-WKKW Pobierz plik, Pobierz plik
44. Bogusławice 29.04 - 01.05.2016 B-Skoki Pobierz plik
45. Iwno 01.05 - 03.05.2016 B-Skoki Pobierz plik
46. Michałowice 06.05 - 08.05.2016 B-Skoki Pobierz plik
47. Drzonków 06.05 - 08.05.2016 B-Skoki Pobierz plik
48. Moszna 07.05 - 08.05.2016 C-WKKW Pobierz plik
49. Jaszkowo 13.05 - 15.05.2016 B-Skoki Pobierz plik
50. Michałowice 13.05 - 15.05.2016 A-Ujeżdżenie -
51. Kraków 13.05 - 15.05.2016 B-Skoki -
52. Kobylarnia 13.05 - 15.05.2016 B-Skoki Pobierz plik
53. Leśna Wola 13.05 - 15.05.2016 B-Skoki Pobierz plik
54. Racot 13.05 - 15.05.2016 C-WKKW Pobierz plik
55. Ciekocinko 17.05 - 22.05.2016 B-Skoki Pobierz plik
56. Jakubowice 19.05 - 22.05.2016 B-Skoki Pobierz plik
57. Jaszkowo 20.05 - 22.05.2016 B-Skoki Pobierz plik
58. Rybnica 20.05 - 22.05.2016 A-Ujeżdżenie Pobierz plik
59. Stara Miłosna 21.05 - 22.05.2016 C-WKKW Pobierz plik
60. Łąck 21.05 - 22.05.2016 E-Woltyżerka -