SZYBKIE LINKI:

Wydarzenia - zawody szczebla centralnego

Poniżej znajduje się wykaz wydarzeń z kategorii Zawody regionalne, znajdujących się w ewidencji Polskiego Związku Jeździeckiego. Aby uzyskać dostęp do kompletu informacji i materiałów związanych z wybraną pozycją kalendarza, prosimy kliknąć na jej nazwę.

Wszelkie prawa zastrzeżone
Kalendarz zawodów Polskiego Związku Jeździeckiego jest jego wyłączną własnością i nie może być powielany lub rozpowszechniany w żadnej formie i wżaden sposób bez uprzedniej zgody PZJ wyrażonej na piśmie pod rygorem nieważności.

W celu ułatwienia przeszukiwania zasobów, w poszczególnych kalendarzach zostały przyjęte następujące rozwiązania:
1. Kolorem niebieskim zaznaczono wydarzenia, w których wprowadzono zmiany po zamieszczeniu w propozycjach.
2. Kolorem czerwonym zaznaczono wydarzenia odwołane.


Data ostatniej aktualizacji: 2018-04-26 02:55:51

Lp. Nazwa zawodów Miejsce Termin Dyscyplina Propozycje
121. Strzegom 14.08 - 16.08.2015 A-Ujeżdżenie Pobierz plik
122. Bogusławice 14.08 - 16.08.2015 D-Powożenie Pobierz plik
123. Bogusławice 14.08 - 16.08.2015 D-Powożenie Pobierz plik
124. Drzonków 21.08 - 23.08.2015 B-Skoki Pobierz plik
125. Racot 21.08 - 23.08.2015 C-WKKW Pobierz plik
126. Koryta k/Prażmowa 21.08 - 23.08.2015 A-Ujeżdżenie Pobierz plik
127. Strzegom 27.08 - 30.08.2015 C-WKKW Pobierz plik
128. Jakubowice 27.08 - 30.08.2015 B-Skoki Pobierz plik
129. Bogusławice 29.08 - 30.08.2015 A-Ujeżdżenie Pobierz plik
130. Moszna 29.08 - 30.08.2015 -
131. Moszna 29.08 - 30.08.2015 C-WKKW Pobierz plik
132. Bogusławice 29.08 - 30.08.2015 A-Ujeżdżenie Pobierz plik
133. Jakubowice 02.09 - 06.09.2015 B-Skoki Pobierz plik
134. Sowia Wola 04.09 - 06.09.2015 A-Ujeżdżenie Pobierz plik
135. Sowia Wola 04.09 - 06.09.2015 A-Ujeżdżenie Pobierz plik
136. Koczek 04.09 - 05.09.2015 F-Rajdy Pobierz plik
137. Facimiech 04.09 - 06.09.2015 C-WKKW Pobierz plik
138. Strzegom 04.09 - 06.09.2015 B-Skoki Pobierz plik
139. Biesiekrz Rudny 11.09 - 13.09.2015 B-Skoki Pobierz plik
140. Olsza 11.09 - 13.09.2015 B-Skoki Pobierz plik
141. Bogusławice 12.09 - 13.09.2015 C-WKKW Pobierz plik
142. Niestępowo 12.09 - 13.09.2015 C-WKKW Pobierz plik
143. Sowia Wola 18.09 - 20.09.2015 B-Skoki Pobierz plik
144. Dobrodzień - Malichów 18.09 - 19.09.2015 F-Rajdy Pobierz plik, Pobierz plik
145. Strzegom 18.09 - 20.09.2015 C-WKKW Pobierz plik
146. Strzegom 18.09 - 20.09.2015 C-WKKW Pobierz plik
147. Głogów Młp. 18.09 - 20.09.2015 B-Skoki Pobierz plik, Pobierz plik
148. Strzegom 25.09 - 27.09.2015 A-Ujeżdżenie Pobierz plik
149. Strzegom 25.09 - 27.09.2015 A-Ujeżdżenie Pobierz plik
150. Glinik Zaborowski 25.09 - 27.09.2015 B-Skoki Pobierz plik