SZYBKIE LINKI:

Wydarzenia - zawody szczebla centralnego

Poniżej znajduje się wykaz wydarzeń z kategorii Zawody regionalne, znajdujących się w ewidencji Polskiego Związku Jeździeckiego. Aby uzyskać dostęp do kompletu informacji i materiałów związanych z wybraną pozycją kalendarza, prosimy kliknąć na jej nazwę.

Wszelkie prawa zastrzeżone
Kalendarz zawodów Polskiego Związku Jeździeckiego jest jego wyłączną własnością i nie może być powielany lub rozpowszechniany w żadnej formie i wżaden sposób bez uprzedniej zgody PZJ wyrażonej na piśmie pod rygorem nieważności.

W celu ułatwienia przeszukiwania zasobów, w poszczególnych kalendarzach zostały przyjęte następujące rozwiązania:
1. Kolorem niebieskim zaznaczono wydarzenia, w których wprowadzono zmiany po zamieszczeniu w propozycjach.
2. Kolorem czerwonym zaznaczono wydarzenia odwołane.


Data ostatniej aktualizacji: 2018-04-26 02:55:51

Lp. Nazwa zawodów Miejsce Termin Dyscyplina Propozycje
91. Poczernin 27.06 - 28.06.2015 A-Ujeżdżenie Pobierz plik
92. Warka 02.07 - 04.07.2015 B-Skoki Pobierz plik
93. Augustówek 03.07 - 05.07.2015 A-Ujeżdżenie Pobierz plik
94. Bogusławice 10.07 - 12.07.2015 D-Powożenie Pobierz plik
95. Grobice 10.07 - 12.07.2015 C-WKKW Pobierz plik
96. Bogusławice 10.07 - 12.07.2015 D-Powożenie Pobierz plik
97. Sowia Wola 10.07 - 12.07.2015 B-Skoki Pobierz plik
98. Machnice 10.07 - 12.07.2015 B-Skoki Pobierz plik
99. Poczernin 11.07 - 12.07.2015 B-Skoki Pobierz plik
100. Baborówko 17.07 - 19.07.2015 C-WKKW Pobierz plik
101. Jakubowice 17.07 - 19.07.2015 B-Skoki Pobierz plik
102. Baborówko 17.07 - 19.07.2015 C-WKKW Pobierz plik, Pobierz plik
103. Zgierz (Ciosny, k Łodzi) 17.07 - 18.07.2015 F-Rajdy Pobierz plik
104. Baborówko 17.07 - 19.07.2015 C-WKKW Pobierz plik
105. Biesiekrz Rudny 17.07 - 19.07.2015 B-Skoki Pobierz plik
106. Bogusławice 18.07 - 19.07.2015 A-Ujeżdżenie Pobierz plik
107. Zagórów 24.07 - 26.07.2015 B-Skoki Pobierz plik
108. Jakubowice 24.07 - 26.07.2015 A-Ujeżdżenie Pobierz plik
109. Dąbrówka Mała 24.07 - 26.07.2015 B-Skoki Pobierz plik
110. Kwieki 25.07 - 26.07.2015 C-WKKW Pobierz plik
111. Ciekocinko 28.07 - 02.08.2015 B-Skoki Pobierz plik
112. Strzegom 31.07 - 02.08.2015 C-WKKW Pobierz plik
113. Strzegom 31.07 - 02.08.2015 C-WKKW Pobierz plik
114. Olsza 01.08 - 02.08.2015 B-Skoki Pobierz plik
115. Ciekocinko 04.08 - 09.08.2015 B-Skoki Pobierz plik
116. Sopot 07.08 - 09.08.2015 C-WKKW Pobierz plik
117. Sopot 07.08 - 09.08.2015 C-WKKW Pobierz plik, Pobierz plik
118. Biały Bór 13.08 - 16.08.2015 C-WKKW Pobierz plik
119. Bogusławice 14.08 - 16.08.2015 D-Powożenie Pobierz plik
120. Bogusławice 14.08 - 16.08.2015 D-Powożenie Pobierz plik