SZYBKIE LINKI:

Wydarzenia - zawody szczebla centralnego

Poniżej znajduje się wykaz wydarzeń z kategorii Zawody regionalne, znajdujących się w ewidencji Polskiego Związku Jeździeckiego. Aby uzyskać dostęp do kompletu informacji i materiałów związanych z wybraną pozycją kalendarza, prosimy kliknąć na jej nazwę.

Wszelkie prawa zastrzeżone
Kalendarz zawodów Polskiego Związku Jeździeckiego jest jego wyłączną własnością i nie może być powielany lub rozpowszechniany w żadnej formie i wżaden sposób bez uprzedniej zgody PZJ wyrażonej na piśmie pod rygorem nieważności.

W celu ułatwienia przeszukiwania zasobów, w poszczególnych kalendarzach zostały przyjęte następujące rozwiązania:
1. Kolorem niebieskim zaznaczono wydarzenia, w których wprowadzono zmiany po zamieszczeniu w propozycjach.
2. Kolorem czerwonym zaznaczono wydarzenia odwołane.


Data ostatniej aktualizacji: 2018-09-20 04:25:47

Lp. Nazwa zawodów Miejsce Termin Dyscyplina Propozycje
31. Jaroszówka 11.04 - 12.04.2015 C-WKKW Pobierz plik
32. Jaszkowo 17.04 - 19.04.2015 B-Skoki Pobierz plik
33. Stara Miłosna 18.04 - 19.04.2015 E-Woltyżerka Pobierz plik
34. Michałowice 24.04 - 26.04.2015 B-Skoki Pobierz plik
35. Zakrzów 24.04 - 26.04.2015 A-Ujeżdżenie Pobierz plik
36. Sopot 24.04 - 26.04.2015 C-WKKW Pobierz plik, Pobierz plik
37. Radzionków 30.04 - 03.05.2015 A-Ujeżdżenie Pobierz plik
38. Bogusławice 30.04 - 03.05.2015 B-Skoki Pobierz plik
39. Strzegom 01.05 - 03.05.2015 C-WKKW Pobierz plik
40. Jakubowice 01.05 - 03.05.2015 B-Skoki Pobierz plik
41. Strzegom 01.05 - 03.05.2015 C-WKKW Pobierz plik
42. Strzegom 08.05 - 10.05.2015 D-Powożenie Pobierz plik
43. Iwno 08.05 - 10.05.2015 B-Skoki Pobierz plik
44. Głogów Młp. 08.05 - 10.05.2015 B-Skoki Pobierz plik
45. Strzegom 08.05 - 10.05.2015 D-Powożenie Pobierz plik
46. Drzonków 08.05 - 10.05.2015 B-Skoki Pobierz plik
47. Stara Miłosna, Warszawa-Wesoła 09.05 - 10.05.2015 C-WKKW Pobierz plik
48. Sopot 15.05 - 17.05.2015 B-Skoki Pobierz plik
49. Jaszkowo 15.05 - 17.05.2015 B-Skoki Pobierz plik
50. Jakubowice 15.05 - 17.05.2015 A-Ujeżdżenie Pobierz plik
51. Racot 15.05 - 17.05.2015 C-WKKW Pobierz plik
52. Baborówko 16.05 - 16.05.2015 E-Woltyżerka Pobierz plik
53. Ciekocinko 19.05 - 24.05.2015 B-Skoki Pobierz plik
54. Bogusławice 22.05 - 24.05.2015 D-Powożenie Pobierz plik
55. Strzegom 22.05 - 24.05.2015 A-Ujeżdżenie Pobierz plik
56. Bogusławice 22.05 - 24.05.2015 D-Powożenie Pobierz plik
57. Jaszkowo 22.05 - 24.05.2015 B-Skoki Pobierz plik
58. Michałowice 22.05 - 24.05.2015 B-Skoki Pobierz plik
59. Kwieki 22.05 - 24.05.2015 B-Skoki Pobierz plik
60. Koryta k/Prażmowa 23.05 - 24.05.2015 A-Ujeżdżenie -