SZYBKIE LINKI:

Wydarzenia - zawody szczebla centralnego

Poniżej znajduje się wykaz wydarzeń z kategorii Zawody regionalne, znajdujących się w ewidencji Polskiego Związku Jeździeckiego. Aby uzyskać dostęp do kompletu informacji i materiałów związanych z wybraną pozycją kalendarza, prosimy kliknąć na jej nazwę.

Wszelkie prawa zastrzeżone
Kalendarz zawodów Polskiego Związku Jeździeckiego jest jego wyłączną własnością i nie może być powielany lub rozpowszechniany w żadnej formie i wżaden sposób bez uprzedniej zgody PZJ wyrażonej na piśmie pod rygorem nieważności.

W celu ułatwienia przeszukiwania zasobów, w poszczególnych kalendarzach zostały przyjęte następujące rozwiązania:
1. Kolorem niebieskim zaznaczono wydarzenia, w których wprowadzono zmiany po zamieszczeniu w propozycjach.
2. Kolorem czerwonym zaznaczono wydarzenia odwołane.


Data ostatniej aktualizacji: 2018-05-27 00:15:20

Lp. Nazwa zawodów Miejsce Termin Dyscyplina Propozycje
1. Ciekocinko 29.05 - 03.06.2018 B-Skoki Pobierz plik
2. Śrem 01.06 - 03.06.2018 B-Skoki Pobierz plik
3. Kwieki 01.06 - 03.06.2018 A-Ujeżdżenie Pobierz plik
4. Solec Kujawski 01.06 - 03.06.2018 B-Skoki Pobierz plik
5. Bogusławice 02.06 - 03.06.2018 C-WKKW Pobierz plik
6. Poznań 07.06 - 10.06.2018 B-Skoki Pobierz plik
7. Michałowice 08.06 - 10.06.2018 B-Skoki Pobierz plik
8. Besiekierz Rudny 08.06 - 10.06.2018 B-Skoki -
9. Drzonków 08.06 - 10.06.2018 A-Ujeżdżenie Pobierz plik
10. Sopot 14.06 - 17.06.2018 B-Skoki Pobierz plik
11. Konin 15.06 - 17.06.2018 B-Skoki Pobierz plik
12. Facimiech 15.06 - 17.06.2018 C-WKKW Pobierz plik
13. Kwieki 22.06 - 24.06.2018 C-WKKW -
14. Kwieki 22.06 - 24.06.2018 C-WKKW -
15. Sopot 22.06 - 24.06.2018 B-Skoki -
16. Michałowice 22.06 - 24.06.2018 A-Ujeżdżenie -
17. Strzegom 27.06 - 01.07.2018 C-WKKW Pobierz plik
18. Warnik 27.06 - 01.07.2018 B-Skoki -
19. Strzegom 28.06 - 01.07.2018 C-WKKW Pobierz plik
20. Sopot 29.06 - 01.07.2018 A-Ujeżdżenie Pobierz plik
21. Gałkowo 29.06 - 01.07.2018 B-Skoki -
22. Leśna Wola 29.06 - 01.07.2018 B-Skoki -
23. Sopot 29.06 - 01.07.2018 A-Ujeżdżenie -
24. Śrem 30.06 - 01.07.2018 B-Skoki -
25. Jakubowice 04.07 - 08.07.2018 B-Skoki Pobierz plik
26. Ochaby Wielkie 05.07 - 08.07.2018 A-Ujeżdżenie Pobierz plik
27. Ochaby Wielkie 05.07 - 08.07.2018 A-Ujeżdżenie -
28. Dąbrówka Mała 06.07 - 08.07.2018 B-Skoki -
29. Jakubowice 11.07 - 15.07.2018 B-Skoki Pobierz plik
30. Machnice 13.07 - 15.07.2018 Paraujeżdżenie -