SZYBKIE LINKI:

Sport

Zestawienia

Witamy w dziale serwisu PZJ, udostępniającym aktualne zestawienia związane ze sportem jeździeckim w Polsce. W tej chwili są dostępne następujące wykazy danych:


Data ostatniej aktualizacji: 2018-11-20 20:20:03

Lp. Klub Adres Kontakt WZJ Kategoria
61. Ośrodek Jeździecki Rywal ul. Waryńskiego 63
86-300 Grudziądz
603298485
KPO KAT III
62. Ośrodek Jeździecki Senny Jan Jurkiewicz ul. Św. Huberta 6
84-360 Nowęcin
601051896
POM KAT II
63. Ośrodek Jeździecki Stajnia Jarużyn ul. Wyzwolenia 139
85-790 Bydgoszcz
533520795
KPO KAT I
64. Ośrodek Jeździecki Stragona Morawa 36
58-150 Strzegom
74/855-40-42
DOS KAT II
65. Ośrodek Jeździecki UWM w Olsztynie ul. Słoneczna 51A
10-719 Olsztyn
89/5233740
WMA KAT II
66. Ośrodek Jeździecki Victoria Bierzewice 20 a
09-500 Bierzewice
__/___-__-__
MAZ KAT II
67. Ośrodek Jeździecki Wolica Wolica 1 G
62-872 Godziesze
62/7612564
WIE KAT I
68. Ośrodek Jeździecki Zbrosławice ul. Wolności 28
42-674 Zbrosławice
32/2337000
SLA KAT I
69. Ośrodek Sportów Konnych Nowy Ciechocinek Nowy Ciechocinek 24
87-720 Ciechocinek
54/283-38-78
KPO KAT II
70. Ośrodek Sportów Konnych Społowicz- Jaroszówka Jaroszówka 1 a
59-225 Chojnów
602485114
DOS KAT II
71. Polish Pony Club ul. Perkoza 5
11-034 Tomaszkowo
__/___-__-__
WMA KAT II
72. Pony Club Radzymin Nowy Janków 8 a
05-250 Radzymin
600 671 837
MAZ KAT II
73. Rancho Drzecin Drzecin 54
69-100 Słubice
608363148
LUB KAT I
74. Sportowy Klub Jeździecki " Poczernin " Poczernin 43
09-142 Załuski
23/6834421
MAZ KAT I
75. Sportowy Klub Jeździecki BAJARDO Augustówek, Św. Huberta 4
05-152 Czosnów
604756657
MAZ KAT I
76. Sportowy Klub Jeździecki Golden Dream Feliksów 3A
95-015 Głowno
600036144
LOD KAT I
77. Sportowy Klub Jeździecki Hippika Tomaszkowo ul. Wodnika 1
11-034 Stawiguda
__/___-__-__
WMA KAT I
78. Sportowy Klub Jeździecki Zastawno Zastawno 43
14-420 Młynary
__/___-__-__
WMA KAT I
79. Stadnina Koni Malutkie Malutkie 31 A
97-505 Malutkie
44/681-11-88
LOD KAT II
80. Stadnina Koni Victor ul. Jeździecka 11
55-095 Siedlec
510929889
DOS KAT II
81. Stado Ogierów w Bogusławicach Sp.z.o.o Bogusławice 58
97-320 Wolbórz
609450764
LOD KAT I
82. Stajenka Leśne Szlaki Straszydlle 534
36-043 Straszydle
__/___-__-__
PKA KAT III
83. Stajnia Ardena ul. Piękna 33
55-330 Gałów
__/___-__-__
DOS KAT III
84. Stajnia Brachlewo Brachlewo 48A
82-500 Kwidzyn
__/___-__-__
POM KAT III
85. Stajnia Iskra ul. Łąkowa 19
82-400 Sztumskie Pole
504025326
POM KAT II
86. Stajnia Janisze Janisze 4
19-340 Ełk
__/___-__-__
WMA KAT III
87. Stajnia Leśna Podkowa Damaszka Damaszka 12 A
83-209 Godziszewo
60/166-66-57
POM KAT II
88. Stajnia Pałac Runowo Runowo 24
76-230 Potęgowo
602445113
POM KAT III
89. Stajnia PIKER Stoczek Kolonia 6 A
21-025 Niemce
602378719
LUL KAT II
90. Stajnia przy KJ PROFIT Orzesze ul. Żorska 68 a
43-180 Orzesze
60/085-14-83
SLA KAT II