Halowy Puchar Polski w Powożeniu Cavaliada Finał

Warszawa, 7-9 marca .2019
Wydruk: 10.03.2019 20:23:36
1/HPPP
16:30
(07.03.2019)
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr: 1 / HPPP / Konkurs zręczności powożenia z elementami maratonowymi
(Competition No: 1 / )

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code
Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
I NawrótII NawrótNagroda
Prize
CzasBłędyCzasBłędy
1WEZYR WALENCJA ELTON KABARET J (601)




Ireneusz KOZŁOWSKI
JKS Jagodne
108,620106,2101000 PLN
2AROMAT BAZYLI RENESANS PASSAT (613)




Bartłomiej KWIATEK
SLKS Książ
104,910106,404800 PLN
3PLUTO-237 PLUTO XPEGASU FAVORY (605)




Adrian KOSTRZEWA
KS Idmar Krajkowo
117,2112107,924700 PLN
4ROLAND OMAR LEGATO HAMLET (617)




Łukasz HAŁUPKA
bpk
118,724300 PLN
5PELOPONEZ BLIZARD JAŚMINA INWE (609)




Piotr MAZUREK
SJ Sokół Kunowo
127,1220200 PLN

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód(Height)
Liczba przeszkód(Obstacles)
11/11
Liczba skoków(Jumps)
Dystans (m)
Tempo (m/min)
Norma czasu(Time allowed)
240/240 s
Startowało koni
5
Ukończyło koni
5
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Piotr Helon
 Gospodarz toru:


Paweł Konarski

Suma nagród (Total prize): 196600,00 PLN




Halowy Puchar Polski w Powożeniu Cavaliada Finał

Warszawa, 7-9 marca .2019
Wydruk: 10.03.2019 20:23:39
2/HPPP
17:15
(09.03.2019)
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr: 2 / HPPP / Konkurs zręczności powożenia z elementami maratonowymi
(Competition No: 2 / )

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code
Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
I NawrótII NawrótNagroda
Prize
CzasBłędyCzasBłędy
1ROLAND OMAR LEGATO HAMLET (617)




Łukasz HAŁUPKA
bpk
104,560101,4342000 PLN
2PELOPONEZ BLIZARD JAŚMINA INWE (609)




Piotr MAZUREK
SJ Sokół Kunowo
101,920102,3701800 PLN
3PLUTO-237 PLUTO XPEGASU FAVORY (605)




Adrian KOSTRZEWA
KS Idmar Krajkowo
105,034106,3541500 PLN
4AROMAT BAZYLI RENESANS PASSAT (613)




Bartłomiej KWIATEK
SLKS Książ
107,1701000 PLN
5WEZYR WALENCJA ELTON KABARET J (601)




Ireneusz KOZŁOWSKI
JKS Jagodne
108,914700 PLN

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód(Height)
Liczba przeszkód(Obstacles)
11/11
Liczba skoków(Jumps)
Dystans (m)
Tempo (m/min)
Norma czasu(Time allowed)
180/180 s
Startowało koni
5
Ukończyło koni
5
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Piotr Helon
 Gospodarz toru:


Paweł Konarski

Suma nagród (Total prize): 196600,00 PLN