HZO Eliminacje HPP i ZR
Michałowice, 22-24.02.2019

WYNIKI KOŃCOWE

1R - L/100 cm - Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm) (22-02-2019)
    
MiejsceNazwa koniaZawodnikKlub PunktyCzasNagroda
1A'CONTENDRA AZKilian Aniela (J.2003)WLKS Krakus048,13
2OSKAR BLUESzotek Dominika (MJ.2000)KJ Trachy Sośnicowice050,19
3DIXONDymek RafałOJK Pegaz051,53
4KARMELWdaniec JoannaKJ Global052,64
5HIPNOZAJakubczyk Karolina (MJ.2000)KJ Impuls Dąbrowa Górnicza052,70
6COFFEE 23Szotek Dominika (MJ.2000)KJ Trachy Sośnicowice052,82
7MERCEDESKlimek Dominika (JM.2006)WLKS Krakus Kr. Swoszowice053,15
8WPRAWKAMuc Zuzanna (J.2002)KJ Vena Rogoźnik053,60
9OSTIANAApanasewicz Weronika (J.2001)OJK Barcice053,70
10BLOODY MARYJędras Aleksandra (MJ.1999)St. KS KJK Szary Michałowice053,82
11WESOŁA GRAFKAMundziakiewicz Julia (J.2003)Brak054,68
12OBORA'S INVITTEBzdok JoannaSt. KS KJK Szary Michałowice055,38
13VITAMINE DW ZCebulak AleksandraKS Jumping Team Wiercany055,55
14JODYSIENNEPomiankowska Joanna (Mł.2019)KS Jumping Team055,67
15CARENZABorzęcka Maja (Mł.2015)KJ Infernal Team055,83
16B-COMETA_ASCież Anna (J.2002)BPK - MAL055,87
17PRINCE REBELLETłuszcz JoannaKJ Stowarzyszenia Manor House Dziedzictwo056,33
18GOLDEN BOY - BUBKANowak Aleksandra (J.2001)St. KS KJK Szary Michałowice056,86
19JUFONIA VDLGumuła Natalia (J.2001)KS Jumping Team057,27
20CHRISTIANO I LSobocka Aleksandra (JM.2004)KJ Agro-Handel Śrem057,78
21INDURANUchwat KatarzynaJKS Pogórze Glinik Zaborowski057,94
22CANTUCCINIPomiankowska Joanna (Mł.2019)KS Jumping Team059,13
23CASTELNowak GrzegorzFundacja KJK Zatoka059,16
24CONSUELLA MSkrzypiec Agata (J.2001)St. KS KJK Szary Michałowice059,27
25NIKOS DE KALECHCebulak Agnieszka (MJ.2000)KS Jumping Team Wiercany059,36
26JULIUSWielgórska Zdebel PaulinaKJ Vena Rogoźnik059,38
27CASSILANDNowak GrzegorzFundacja KJK Zatoka059,56
28VIVALDIKościelniak NataliaSt. KS KJK Szary Michałowice059,91
29CHAFIRMączka MaciejSt. KS KJK Szary Michałowice059,95
30BEAUTY GIRLGrzegorzewski Adam (MJ.1998)St. Agro-Aves Gajewniki060,16
31TOYOTAGłoskowski AndrzejKJ Agro-Handel Śrem061,76
32BUSHIDOJanota Dawid (J.2002)LKJ Ochaby062,05
33GALERMOKasprzak AnnaRC Sosnowice062,18
34JAMESONBado Gabriela (J.2001)Kielecki KJ065,44
35ANGELOGrzegorzewski Adam (MJ.1998)St. Agro-Aves Gajewniki066,06
36IT`S TOULON VEUchwat SławomirJKS Pogórze Glinik Zaborowski168,67
37ISSOSGłoskowski AndrzejKJ Agro-Handel Śrem274,75
38FREE STARLewandowska Jennifer (JM.2004)KJK Elizar Jejkowice449,13
39LACAROKilian Aniela (J.2003)WLKS Krakus452,60
40DEMOLKAWolf PaulinaKS Faruk453,56
41ROZKOSZWieczorek Emilia (J.2003)KJ Royal453,83
42CON QUESTAWielgórska Zdebel PaulinaKJ Vena Rogoźnik455,99
43CZUMIZRuczka MirellaKJ Zbrosławice456,73
44BAJKAŁZoń Małgorzata (J.2002)JKS Czanki457,11
45DON BIJOU II ZWWielgórska Zdebel PaulinaKJ Vena Rogoźnik460,25
46ISSOSBorzęcka Maja (Mł.2015)KJ Infernal Team460,46
47GARDENIAGajewska Ida (MJ.2000)KJ Zbrosławice481,56
48INCOLANDO VLUchwat KatarzynaJKS Pogórze Glinik Zaborowski570,35
49BELVEDERWieczorek Julia (J.2003)KJK SZARY MICHAŁOWICE570,50
50KOSMICZNY PRZYPADEKPanek Aleksandra (JM.2004)KJ Vena Rogoźnik671,32
51SETNAKlimczyk AleksandraKJ Impuls Dąbrowa Górnicza967,57
52SCYTIAGalocz Masza (JM.2005)JKS Czanki967,83
53WINNING TAMIRABzowy Gabriela (MJ.2000)BPK1073,35
54DON QUIXOTEMotyl Sophia (JM.2004)KJ Leśna Wola1074,75
LORENZOGorczowski PrzemysławOjk Barcice ELI
SISI SZABiskup Paulina (J.2001)JKS Equi Verso Jastrzębie Zdrój ELI
KOKAINABurda Katarzyna (JM.2005)BPK ELI
COSIMAGaczkowska Justyna (J.2003)Royal Opole ELI
TKARMELWdaniec JoannaKJ Global053,05
TOSTIANAApanasewicz Weronika (J.2001)OJK Barcice053,14
TROZKOSZWieczorek Emilia (J.2003)KJ Royal053,19
TDEMOLKAWolf PaulinaKS Faruk053,48
TSISI SZABiskup Paulina (J.2001)JKS Equi Verso Jastrzębie Zdrój055,01
TDON QUIXOTEMotyl Sophia (JM.2004)KJ Leśna Wola055,98
TWESOŁA GRAFKAMundziakiewicz Julia (J.2003)Brak056,66
TJODYSIENNEPomiankowska Joanna (Mł.2019)KS Jumping Team057,54
TLORENZOGorczowski PrzemysławOjk Barcice057,77
TCANTUCCINIPomiankowska Joanna (Mł.2019)KS Jumping Team058,48
TCARENZABorzęcka Maja (Mł.2015)KJ Infernal Team058,70
TJULIUSWielgórska Zdebel PaulinaKJ Vena Rogoźnik059,27
TBEAUTY GIRLGrzegorzewski Adam (MJ.1998)St. Agro-Aves Gajewniki061,14
TGARDENIAGajewska Ida (MJ.2000)KJ Zbrosławice063,49
TIT`S TOULON VEUchwat SławomirJKS Pogórze Glinik Zaborowski168,74
TWINNING TAMIRABzowy Gabriela (MJ.2000)BPK450,19
TBELVEDERWieczorek Julia (J.2003)KJK SZARY MICHAŁOWICE452,98
TSCYTIAGalocz Masza (JM.2005)JKS Czanki453,40
TWPRAWKAMuc Zuzanna (J.2002)KJ Vena Rogoźnik454,08
THIPNOZAJakubczyk Karolina (MJ.2000)KJ Impuls Dąbrowa Górnicza454,43
TOBORA'S INVITTEBzdok JoannaSt. KS KJK Szary Michałowice456,30
TCON QUESTAWielgórska Zdebel PaulinaKJ Vena Rogoźnik458,31
TJUFONIA VDLGumuła Natalia (J.2001)KS Jumping Team458,84
TVIVALDIKościelniak NataliaSt. KS KJK Szary Michałowice459,76
TJAMESONBado Gabriela (J.2001)Kielecki KJ569,15
TMERCEDESKlimek Dominika (JM.2006)WLKS Krakus Kr. Swoszowice850,77
TBAJKAŁZoń Małgorzata (J.2002)JKS Czanki856,19
TKOSMICZNY PRZYPADEKPanek Aleksandra (JM.2004)KJ Vena Rogoźnik1575,54
TKOKAINABurda Katarzyna (JM.2005)BPK ELI
TCOSIMAGaczkowska Justyna (J.2003)Royal Opole ELI


2R - P/110 cm - Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm) (22-02-2019)
    
MiejsceNazwa koniaZawodnikKlub PunktyCzasNagroda
1HOKEY POKEYWypiór Marta (JM.2005)KJK Pod Żubrem Niepołomice044,77
2A'CONTENDRA AZKilian Aniela (J.2003)WLKS Krakus048,04
3LA CUMPARSITAJurzak Franciszek (J.2003)SKJ Ponylandia Wojciechowice049,01
4LULANA VAN HET KEIZERSHOFKuc Zuzanna (JM.2005)KJK Pod Żubrem Niepołomice049,31
5CATOKI SONGodoś KarolinaKJ Royal Opole050,38
6SONNY BOY ,,M''Pszowski Kamil (J.2001)Kj Matpol Grodziec051,18
7ZENDERDerlatka KamilaStowarzyszenie KS KJK Szary Michałowice051,33
8CRESCENDO ZJurzak Franciszek (J.2003)SKJ Ponylandia Wojciechowice051,70
9ORIANALanger Kaja (JM.2005)KJK Romico Żywiec051,88
10TOYOTAGłoskowski AndrzejKJ Agro-Handel Śrem052,10
11CHRISTIANO I LSobocka Aleksandra (JM.2004)KJ Agro-Handel Śrem052,29
12GRANDIOSGodoś KarolinaKJ Royal Opole052,38
13CATHALEYA HIPPICAKostrzewski ZbigniewKS Stadnina Koni Krzywopłoty053,73
14MY FUNNY VALENTINERachwał PiotrKJ Szary Michałowice054,02
15LADY -SWieczorek Julia (J.2003)KJK SZARY MICHAŁOWICE054,09
16TESTAROSSAPietrzak Emilia (J.2003)KJ Jumping Team Brynica054,19
17CLANETKłęk Jakub (J.2001)Stowarzyszenie J Poster Piaseczno054,44
18COFFEE 23Szotek Dominika (MJ.2000)KJ Trachy Sośnicowice055,31
19VITAMINE DW ZCebulak AleksandraKS Jumping Team Wiercany055,73
20B-COMETA_ASCież Anna (J.2002)BPK - MAL055,95
21QUILANO RVL ZUchwat SławomirJKS Pogórze Glinik Zaborowski055,99
22CHUPA CHUPS BSNajdzionek Szymon (MJ.2000)WLKS Krakus056,10
23CAMAROMączka MaciejSt. KS KJK Szary Michałowice057,03
24QUICK CORDE K ZGołąb Karolina (JM.2005)WLKS Krakus057,52
25TITAN 12Żachowska PatrycjaKJ Global Świętoszowice057,92
26PLEASE FITTAHamerlik Jagoda (J.2001)WLKS Krakus057,94
27UNGARO DE LA POMMEWikalińska Ewa (J.2002)BPK (MAZ)057,96
28RUBINGutorska Maja (J.2001)KJ Infernal Team058,19
29CAPITAL BEJLeśniak KrzysztofWLKS Krakus Swoszowice058,83
30CHAPLAINJanota Natalia (MJ.2000)LKJ Ochaby059,20
31INDURANUchwat KatarzynaJKS Pogórze Glinik Zaborowski059,21
32CARDIFFMordzelewski MichałStowarzyszenie J Poster Piaseczno059,54
33NIKOS DE KALECHCebulak Agnieszka (MJ.2000)KS Jumping Team Wiercany059,59
34CAMILLA 139Brańka-Borja Maria (JM.2005)WLKS Krakus Kr. Swoszowice059,64
35PRINCE REBELLETłuszcz JoannaKJ Stowarzyszenia Manor House Dziedzictwo059,78
36ANAWALewandowski Aleksander (J.2003)Klub Jeździecki Arpav059,85
37CASTELNowak GrzegorzFundacja KJK Zatoka059,91
38STELINUSSordyl ŁukaszKJK FABREX059,97
39CHACCO GGórski DawidWLKS Krakus060,10
40KOSSAK HIPPICAKostrzewski ZbigniewKS Stadnina Koni Krzywopłoty060,14
41BUSHIDOJanota Dawid (J.2002)LKJ Ochaby060,42
42ADELANOPlewa TomaszKJ Leśna Wola060,97
43GOLDENPlewa TomaszKJ Leśna Wola061,37
44WILLIEKaliciński PawełSt. Warszawski KJ061,48
45DIARADOS 7Leśniak KrzysztofWLKS Krakus Swoszowice061,80
46DOLORES NPindur-Antosz KarolinaSt. KS KJK Szary Michałowice061,95
47DON BIJOU II ZWWielgórska Zdebel PaulinaKJ Vena Rogoźnik062,16
48HERCULESGłoskowski AndrzejKJ Agro-Handel Śrem062,25
49ANGELOGrzegorzewski Adam (MJ.1998)St. Agro-Aves Gajewniki062,30
50SAMNowak GrzegorzFundacja KJK Zatoka063,27
51CHAMPION CHACCO BLUEGrzegorzewski Adam (MJ.1998)St. Agro-Aves Gajewniki066,41
52ISSEMGrzegorzewski Adam (MJ.1998)St. Agro-Aves Gajewniki067,18
53COCORRADOKubik Natalia (J.2002)JKS Czanki449,27
54WOODYKosmalewicz Maria (J.2001)St. Kraju Jumping Team Sieraków Wlkp.449,99
55LACAROKilian Aniela (J.2003)WLKS Krakus451,58
56QUISSINIOstręga DamianKJ JAN Kosicki452,05
57LIMBORogalska Weronika (J.2003)KJ Aldragho Piaseczno453,67
58SETNAKlimczyk AleksandraKJ Impuls Dąbrowa Górnicza453,95
59ARMANILech Marcelina (J.2003)WLKS Krakus Swoszowice456,11
60GALERMOKasprzak AnnaRC Sosnowice459,37
61IVANONurkowska AgnieszkaKJ Avanti Opole459,53
62DENDYMordzelewski MichałStowarzyszenie J Poster Piaseczno459,69
63CASSILANDNowak GrzegorzFundacja KJK Zatoka460,91
64COSINNSUchwat SławomirJKS Pogórze Glinik Zaborowski462,94
65CALIFORNIA HIPPICAKostrzewski ZbigniewKS Stadnina Koni Krzywopłoty570,94
66GOUDELOUPRachwał PiotrKJ Szary Michałowice851,30
67DORINTEKosińska Weronika (JM.2005)St. KJ Tradycja Siedlnica851,40
68INCOLANDO VLUchwat KatarzynaJKS Pogórze Glinik Zaborowski864,55
69FREE STARLewandowska Jennifer (JM.2004)KJK Elizar Jejkowice864,98
70TILEXA ZWypchło Aleksandra (JM.2005)bpk970,22
71EL NINOUchwat Marika (JM.2005)JKS POGÓRZE1075,01
72DOLLAR D'LA ROUSSERIEPrzybycień JuliaSt. KS KJK Szary Michałowice1091,05
73CZUMIZRuczka MirellaKJ Zbrosławice1658,97
74OSKAR BLUESzotek Dominika (MJ.2000)KJ Trachy Sośnicowice1891,71
75BLOODY MARYJędras Aleksandra (MJ.1999)St. KS KJK Szary Michałowice2497,89
CENARKozioł Klara (JM.2005)Tuszyński KJ Garbówek ELI
HESSEL-STMordzelewski MichałStowarzyszenie J Poster Piaseczno REZ


1 - N/120 cm - Mała Runda konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 120 cm) (22-02-2019)
    I FazaI FazaII FazaII Faza
MiejsceNazwa koniaZawodnikKlub PunktyCzasPunktyCzasNagroda
1GUZZI-VUchwat SławomirJKS Pogórze Glinik Zaborowski047,88025,09400 PLN
2QUISSINIOstręga DamianKJ JAN Kosicki045,70026,06310 PLN
3ULILENKapel Julia (JM.2006)KJ Aldragho Piaseczno044,91026,26220 PLN
4CORONADO BLUE NFKaźmierczak MichałKJ Leśna Wola049,31026,39170 PLN
5FAMATA BKaliciński PawełSt. Warszawski KJ048,85026,85120 PLN
6CARUNO 3Ciarczyńska AlicjaKJ Aromer Józefin049,02026,8780 PLN
7I LOVE YOU DU BEAUMONTHojda Wiktoria (J.2001)KJ Leśna Wola048,52027,0880 PLN
8CAPITAL BEJLeśniak KrzysztofWLKS Krakus Swoszowice049,30027,3280 PLN
9CHARLIE BOYSuska Juliana (J.2003)KS Euro Holding046,14027,5050 PLN
10GOLDENPlewa TomaszKJ Leśna Wola050,85028,2450 PLN
11TITAN 12Żachowska PatrycjaKJ Global Świętoszowice048,15028,7950 PLN
12CRESCENDO ZJurzak Franciszek (J.2003)SKJ Ponylandia Wojciechowice045,67029,1420 PLN
13CONN RUBINAJabłońska Julia (JM.2005)JUKS Mieczewo045,53029,9120 PLN
14CAMAROMączka MaciejSt. KS KJK Szary Michałowice049,52031,1120 PLN
15ELANOKufel ArturWKJ Lublin / SJ Krupiec048,99031,2620 PLN
16WILLIEKaliciński PawełSt. Warszawski KJ052,82032,6220 PLN
17QUINCYSkrobacz Olga (J.2003)Wlks Krakus051,78032,8820 PLN
17ELDORENUS ZKaliciński PawełSt. Warszawski KJ054,61032,8820 PLN
19GENTELMANSzary-Ziębicka AnnaSt. KS KJK Szary Michałowice054,83033,7120 PLN
20FOKUSKisielowska Izabella (MJ.1999)KJ Impuls Dąbrowa Górnicza045,16033,9820 PLN
21CELANIQUEKaźmierczak MichałKJ Leśna Wola051,20035,0520 PLN
22CHACCO GGórski DawidWLKS Krakus049,63035,8920 PLN
23HEARTCOR FGrzegorzewski Adam (MJ.1998)St. Agro-Aves Gajewniki051,47036,1820 PLN
24MERLIN VAN'T HEIKEGłoskowski AndrzejAgro-Handel Śrem051,33040,5620 PLN
25CONTINA ELIZARGawałek Julia (J.2001)KJK Elizar Jejkowice044,06425,5920 PLN
26CALIFORNIA HIPPICAKostrzewski ZbigniewKS Stadnina Koni Krzywopłoty048,35425,6320 PLN
27UNGARO DE LA POMMEWikalińska Ewa (J.2002)BPK (MAZ)045,09428,9220 PLN
28CONTENTOSordyl ŁukaszKJK FABREX051,67429,1120 PLN
29COCO CHANEL DE LAUBRY ZCebulak Agnieszka (MJ.2000)KS Jumping Team Wiercany049,91429,48
30CORNVILLENurkowska AgnieszkaKJ Avanti Opole049,49429,61
31CATOKI SONGodoś KarolinaKJ Royal Opole047,93430,04
32KOLIBRAKut ŁukaszUKJ Lalin046,74430,12
33LULANA VAN HET KEIZERSHOFKuc Zuzanna (JM.2005)KJK Pod Żubrem Niepołomice044,45430,45
34BARAQUEOstręga DamianKJ JAN Kosicki046,41430,50
35CAHIRJabłońska Julia (JM.2005)JUKS Mieczewo045,67431,64
36TALOUSIMONICA K ZJabłońska Julia (JM.2005)JUKS Mieczewo040,94432,04
37CATHALEYA HIPPICAKostrzewski ZbigniewKS Stadnina Koni Krzywopłoty044,27432,15
38CASQUITEOstręga DamianKJ JAN Kosicki049,91434,02
39HANKY PANKY ST GHYVANGrzegorzewski Adam (MJ.1998)St. Agro-Aves Gajewniki054,78435,08
40HINA-BSzary-Ziębicka AnnaSt. KS KJK Szary Michałowice055,29435,41
41DRUMILLER TRUE BLUEDąbkowska AleksandraKU AZS Politechniki Warszawskiej050,43543,94
42CENTROPLAST DINARGłoskowski AndrzejKJ Agro-Handel Śrem052,55544,84
43EQUANDANILech Marcelina (J.2003)WLKS Krakus Swoszowice043,37834,69
44BERLINASkrzypiec Agata (J.2001)St. KS KJK Szary Michałowice051,12855,13
45CENARKozioł Klara (JM.2005)Tuszyński KJ Garbówek052,311149,55
46SONATA WPietrzak Daria (JM.2006)KJK Pod Żubrem w Niepołomicach043,801231,77
47CAPPUCINO HIPPICAKostrzewski HubertKJ SK Krzywopłoty052,111256,01
48DOLLAR D'LA ROUSSERIEPrzybycień JuliaSt. KS KJK Szary Michałowice046,38 ELI
49BENGRAFKaźmierczak MichałKJ Leśna Wola050,22RET
50Z RIARALDA ZSzary-Ziębicka AnnaSt. KS KJK Szary Michałowice158,71
51PABLOZawadzka Eliza (JM.2006)KJ Golden Dream Łódź442,93
52LA CUMPARSITAJurzak Franciszek (J.2003)SKJ Ponylandia Wojciechowice442,97
53HOKEY POKEYWypiór Marta (JM.2005)KJK Pod Żubrem Niepołomice443,59
54MONSUNPietrzak Daria (JM.2006)KJK Pod Żubrem w Niepołomicach443,80
55DORINTEKosińska Weronika (JM.2005)St. KJ Tradycja Siedlnica444,35
56COLUMBIAJabłońska Julia (JM.2005)JUKS Mieczewo444,45
57CHONZ'O ROSEZawadzka Eliza (JM.2006)KJ Golden Dream Łódź444,85
58ORIANALanger Kaja (JM.2005)KJK Romico Żywiec445,46
59LEDAKosińska Weronika (JM.2005)St. KJ Tradycja Siedlnica445,49
60CAMAROPilkiewicz Krystyna (J.2001)Jeździecki Klub Sportowy Equita445,60
61TINKERBELL WPrymek Zuzanna (JM.2006)KJ Aromer Józefin445,79
62COSA CHEGodoś KarolinaKJ Royal Opole445,91
63CREDOKlieshchevnikova Veronika (J.2001)St. KS KJK Szary Michałowice446,38
64CHACCO-TWOKut ŁukaszUKJ Lalin446,77
65SINGULORD SAPHIRKosmalewicz Maria (J.2001)St. Kraju Jumping Team Sieraków Wlkp.447,14
66SAN REMOMajka ŁucjaKJ Strzała Krubiczew447,18
66REFLECTIONBrańka-Borja Maria (JM.2005)WLKS Krakus Kr. Swoszowice447,18
68CAMILLA 139Brańka-Borja Maria (JM.2005)WLKS Krakus Kr. Swoszowice447,29
69WOODYKosmalewicz Maria (J.2001)St. Kraju Jumping Team Sieraków Wlkp.447,35
70CHRYSOS SR ZGodoś KarolinaKJ Royal Opole447,70
71IVANONurkowska AgnieszkaKJ Avanti Opole447,76
72PICASSOMilczarek Nina (MJ.2000)KJ Infernal Team447,91
73GRANDIOSGodoś KarolinaKJ Royal Opole448,73
74ENRICOGowin ZuzannaKJ Metpol Grodziec449,10
75TRINITIGarbowska Marta (MJ.2000)LKJ Ostroga Opole449,25
76ANAWALewandowski Aleksander (J.2003)Klub Jeździecki Arpav449,46
77SHAMANKARomanko KatarzynaWLKS Krakus Kr. Swoszowice449,70
78BOCCACCIOOstręga DamianKJ JAN Kosicki450,32
79CARDIFFMordzelewski MichałStowarzyszenie J Poster Piaseczno450,48
80QUILANO RVL ZUchwat SławomirJKS Pogórze Glinik Zaborowski451,09
81SAMNowak GrzegorzFundacja KJK Zatoka452,02
82COSINNSUchwat SławomirJKS Pogórze Glinik Zaborowski452,42
83CONNERYNowak GrzegorzFundacja KJK Zatoka452,46
84ISSEMGrzegorzewski Adam (MJ.1998)St. Agro-Aves Gajewniki453,22
85HAPPY LINAGrzegorzewski Adam (MJ.1998)St. Agro-Aves Gajewniki453,46
86COCORRADOKubik Natalia (J.2002)JKS Czanki455,72
87ACANTUS DELLA CACCIAWypchło Aleksandra (JM.2005)bpk661,07
88CONTESSA 183Lewandowski Aleksander (J.2003)Klub Jeździecki Arpav846,82
89ALWAROStryczyńska JuliaStowarzyszenie J Poster Piaseczno848,89
90ADELANOPlewa TomaszKJ Leśna Wola849,02
91CHAPLAINJanota Natalia (MJ.2000)LKJ Ochaby850,11
92HERCULESGłoskowski AndrzejKJ Agro-Handel Śrem850,64
93DALISTOSobocka Aleksandra (JM.2004)KJ Agro-Handel Śrem871,84
94MAKSIMUSRogalska Weronika (J.2003)KJ Aldragho Piaseczno956,14
95QUICK CORDE K ZGołąb Karolina (JM.2005)WLKS Krakus972,38
96HESSEL-STMordzelewski MichałStowarzyszenie J Poster Piaseczno1165,52
97STELINUSSordyl ŁukaszKJK FABREX1181,47
98CLANETKłęk Jakub (J.2001)Stowarzyszenie J Poster Piaseczno1244,41
99SURPRISE BALOUKut EwaUKJ Lalin1244,97
100EL NINOUchwat Marika (JM.2005)JKS POGÓRZE1254,37
101KOSSAK HIPPICAKostrzewski ZbigniewKS Stadnina Koni Krzywopłoty1460,75
102LADY -SWieczorek Julia (J.2003)KJK SZARY MICHAŁOWICE1759,31
103DANTOSKrywult Amelia (JM.2006)infernal26109,06
ARMANILech Marcelina (J.2003)WLKS Krakus Swoszowice ELI
TESTAROSSAPietrzak Emilia (J.2003)KJ Jumping Team Brynica ELI
POLECZKAMakowska Martyna (J.2002)Largo Sp. z o. o. Warszawa ELI
FIOYALINEKawa Aleksandra (J.2001)OJK Barcice ELI
DOOLEYS BZawadzka Eliza (JM.2006)KJ Golden Dream Łódź ELI
CHAMPION CHACCO BLUEGrzegorzewski Adam (MJ.1998)St. Agro-Aves Gajewniki REZ


2 - C/130 cm - Średnia Runda konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 130 cm) (22-02-2019)
    I FazaI FazaII FazaII Faza
MiejsceNazwa koniaZawodnikKlub PunktyCzasPunktyCzasNagroda
1STAKKATOL 7Leśniak KrzysztofWLKS Krakus Swoszowice042,64026,37650 PLN
2FRED - FLINSTONEKoziarowski JarosławWLKS Krakus047,47026,88500 PLN
3CELANIQUEKaźmierczak MichałKJ Leśna Wola043,59028,24350 PLN
4SEPHORA MZPietrzak Emilia (J.2003)KJ Jumping Team Brynica040,16030,87250 PLN
5CASQUITEOstręga DamianKJ JAN Kosicki046,53033,53100 PLN
6ROCKYKozioł Klara (JM.2005)Tuszyński KJ Garbówek039,36034,10100 PLN
7JAZZMIR VAN HET HALDERTHOFLewandowski Aleksander (J.2003)Klub Jeździecki Arpav042,26034,32100 PLN
8SAN REMOMajka ŁucjaKJ Strzała Krubiczew041,63034,38100 PLN
9FOKUSKisielowska Izabella (MJ.1999)KJ Impuls Dąbrowa Górnicza042,28034,5335 PLN
10COMIENZONowak GrzegorzFundacja KJK Zatoka044,52035,0035 PLN
11GIRL RVPomiankowska Joanna (Mł.2019)KS Jumping Team044,06035,6035 PLN
12TOKAJER 8Suska Juliana (J.2003)KS Euro Holding043,96035,6135 PLN
13FELINECebulak AleksandraKS Jumping Team Wiercany041,50036,1535 PLN
14ELWICA DNBado Gabriela (J.2001)Kielecki KJ042,64036,1635 PLN
15ENRICOGowin ZuzannaKJ Metpol Grodziec045,53036,3535 PLN
16JAMIRO VAN HET EQUIETANERHOFKoziarowski JarosławWLKS Krakus043,05036,4535 PLN
17ELANOKufel ArturWKJ Lublin / SJ Krupiec043,98036,5735 PLN
18JASTINEKufel ArturWKJ Lublin / SJ Krupiec043,09037,1635 PLN
19FLASH BLUE BDąbkowska AleksandraKU AZS Politechniki Warszawskiej044,38037,36
20DRUMILLER TRUE BLUEDąbkowska AleksandraKU AZS Politechniki Warszawskiej045,22039,23
21Z RIARALDA ZSzary-Ziębicka AnnaSt. KS KJK Szary Michałowice046,67039,97
22FADINA PPNajdzionek Szymon (MJ.2000)WLKS Krakus043,09040,90
23SHELBY EVRARD ZGawałek Julia (J.2001)KJK Elizar Jejkowice041,37435,63
24NIKIDAM DU CHATEAUCzekaj Przemysław (J.2002)LKJ Ostroga Opole044,03436,28
25AŻURGrzegorzewski Adam (MJ.1998)St. Agro-Aves Gajewniki043,36436,62
26CENTOOKiewrel Agnieszka (J.2002)RC Riding Center Sosnowice043,35438,14
27CAPPUCINO HIPPICAKostrzewski HubertKJ SK Krzywopłoty046,66438,96
28LAUSSANNEKoziarowska NataliaWlks krakus043,29439,18
29FENNAKaźmierczak MichałKJ Leśna Wola046,60440,17
30MICENTOPlewa TomaszKJ Leśna Wola044,49828,61
31TINKERBELL WPrymek Zuzanna (JM.2006)KJ Aromer Józefin041,83835,06
32LUCIANOSzary-Ziębicka AnnaSt. KS KJK Szary Michałowice048,11962,26
33DALISTOSobocka Aleksandra (JM.2004)KJ Agro-Handel Śrem042,17 ELI
34LA STRADA LBaehr Maria (J.2002)KJ Agro-Handel Śrem042,44 REZ
35RAVECCO SJendrzejczak Blanka (J.2001)Jeździecki Klub Sportowy Equita440,65
36BOCCACCIOOstręga DamianKJ JAN Kosicki440,90
37COLUMBIAJabłońska Julia (JM.2005)JUKS Mieczewo441,08
38KOLIBRAKut ŁukaszUKJ Lalin441,42
39CALVADOSLiszewska Natalia (MJ.1998)JKS u Robsonów441,47
40CHACCO-TWOKut ŁukaszUKJ Lalin442,11
41CHRYSOS SR ZGodoś KarolinaKJ Royal Opole442,68
42PICASSOMilczarek Nina (MJ.2000)KJ Infernal Team443,10
43ANTINAKoziarowska NataliaWlks krakus443,34
44BARAQUEOstręga DamianKJ JAN Kosicki443,46
45CARUNO 3Ciarczyńska AlicjaKJ Aromer Józefin443,84
46CONTESSA 183Lewandowski Aleksander (J.2003)Klub Jeździecki Arpav443,92
47OLIMPIANowak GrzegorzFundacja KJK Zatoka444,18
48BERLINASkrzypiec Agata (J.2001)St. KS KJK Szary Michałowice444,60
49GUZZI-VUchwat SławomirJKS Pogórze Glinik Zaborowski444,78
50GENTLY VAN DE DENNENHOEVELewandowski Aleksander (J.2003)Klub Jeździecki Arpav444,81
51DUCATIGłoskowski AndrzejAgro-Handel Śrem445,67
52HAPPY LINAGrzegorzewski Adam (MJ.1998)St. Agro-Aves Gajewniki445,95
53CORONADO BLUE NFKaźmierczak MichałKJ Leśna Wola446,36
54DANTEGrzegorzewski Adam (MJ.1998)St. Agro-Aves Gajewniki446,74
55GENTELMANSzary-Ziębicka AnnaSt. KS KJK Szary Michałowice446,97
56CONNERYNowak GrzegorzFundacja KJK Zatoka659,11
57GRUPO PROM ANTRAX ZHrabska Ludwika (J.2001)KJ Infernal Team840,15
58MAKSIMUSRogalska Weronika (J.2003)KJ Aldragho Piaseczno841,50
59FAMATA BKaliciński PawełSt. Warszawski KJ843,32
60TRINITIGarbowska Marta (MJ.2000)LKJ Ostroga Opole843,67
61ELDORENUS ZKaliciński PawełSt. Warszawski KJ847,77
62LA DAME BLANCHE LBaehr Maria (J.2002)KJ Agro-Handel Śrem1056,88
63I LOVE YOU DU BEAUMONTHojda Wiktoria (J.2001)KJ Leśna Wola1058,93
64CARANJAŻuk Zuzanna (MJ.2000)KJ Bertyn Piastowo1243,39
65CONTENTOSordyl ŁukaszKJK FABREX1246,36
66ALWAROStryczyńska JuliaStowarzyszenie J Poster Piaseczno1251,99
67SINGULORD SAPHIRKosmalewicz Maria (J.2001)St. Kraju Jumping Team Sieraków Wlkp.1354,58
DENDYMordzelewski MichałStowarzyszenie J Poster Piaseczno ELI
PREMIER CHOIXKostrzewski HubertKJ SK Krzywopłoty ELI
CAHIRJabłońska Julia (JM.2005)JUKS Mieczewo ELI
HANKY PANKY ST GHYVANGrzegorzewski Adam (MJ.1998)St. Agro-Aves Gajewniki REZ


3 - CC/140 cm - Duża Runda konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 140 cm) (22-02-2019)
    
MiejsceNazwa koniaZawodnikKlub PunktyCzasNagroda
1CARTIE BVRKubiak GrzegorzKJ SO Łąck062,061100 PLN
2HELIOS VAN DE NOORDHEVELSzary-Ziębicka AnnaSt. KS KJK Szary Michałowice065,14900 PLN
3OLIMPIANowak GrzegorzFundacja KJK Zatoka066,42700 PLN
4CORRIDANowak GrzegorzFundacja KJK Zatoka067,34400 PLN
5EXTRA DOLLARSSeroka Anna (MJ.1998)SKJ Bajardo Czosnów072,84300 PLN
6FRAPANTFimmel ArkadiuszKJ Agro-Handel Śrem460,76200 PLN
7AŻURGrzegorzewski Adam (MJ.1998)St. Agro-Aves Gajewniki464,85200 PLN
8FLASH BLUE BDąbkowska AleksandraKU AZS Politechniki Warszawskiej466,13100 PLN
9ARDITO W.Wójcik KrzysztofKJ Facimiech Wielkie Drogi469,07
10GUIDAMSzary-Ziębicka AnnaSt. KS KJK Szary Michałowice469,88
11DAMA DE PIQUEKaźmierczak MichałKJ Leśna Wola862,17
12JAZZMIR VAN HET HALDERTHOFLewandowski Aleksander (J.2003)Klub Jeździecki Arpav864,10
13JASTINEKufel ArturWKJ Lublin / SJ Krupiec866,60
14GENTLY VAN DE DENNENHOEVELewandowski Aleksander (J.2003)Klub Jeździecki Arpav869,35
15BENGRAFKaźmierczak MichałKJ Leśna Wola1265,89
16Q 7Uchwat SławomirJKS Pogórze Glinik Zaborowski1271,45
17DANTEGrzegorzewski Adam (MJ.1998)St. Agro-Aves Gajewniki1482,04
FRED - FLINSTONEKoziarowski JarosławWLKS Krakus REZ
DUCATIGłoskowski AndrzejAgro-Handel Śrem REZ


3R - L/100 cm - Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm) (23-02-2019)
    
MiejsceNazwa koniaZawodnikKlub PunktyCzasNagroda
1DEMOLKAWolf PaulinaKS Faruk051,37
2WINNING TAMIRABzowy Gabriela (MJ.2000)BPK054,06
3B-COMETA_ASCież Anna (J.2002)BPK - MAL054,38
4SETNAKlimczyk AleksandraKJ Impuls Dąbrowa Górnicza054,88
5OSTIANAApanasewicz Weronika (J.2001)OJK Barcice056,40
6HIPNOZAJakubczyk Karolina (MJ.2000)KJ Impuls Dąbrowa Górnicza057,81
7WESOŁA GRAFKAMundziakiewicz Julia (J.2003)Brak057,92
8SEKRETNiemiec AnnaSt. KS KJK Szary Michałowice058,07
9BELVEDERWieczorek Julia (J.2003)KJK SZARY MICHAŁOWICE058,30
10SCYTIAGalocz Masza (JM.2005)JKS Czanki058,97
11COSIMAGodoś KarolinaKJ Royal Opole059,73
12CARENZABorzęcka Maja (Mł.2015)KJ Infernal Team060,48
13CHAFIRMączka MaciejSt. KS KJK Szary Michałowice061,53
14CHEDOUSEGrochowina IzabelaKJ Leśna Wola061,57
15OBORA'S INVITTEBzdok JoannaSt. KS KJK Szary Michałowice063,08
16JUFONIA VDLGumuła Natalia (J.2001)KS Jumping Team063,42
17JODYSIENNEPomiankowska Joanna (Mł.2019)KS Jumping Team065,12
18CASTELNowak GrzegorzFundacja KJK Zatoka066,58
19GALERMOKasprzak AnnaRC Sosnowice066,69
20GARDENIAGajewska Ida (MJ.2000)KJ Zbrosławice069,08
21BEAUTY GIRLGrzegorzewski Adam (MJ.1998)St. Agro-Aves Gajewniki069,77
22JAMESONBado Gabriela (J.2001)Kielecki KJ171,44
23IT`S TOULON VEUchwat SławomirJKS Pogórze Glinik Zaborowski171,98
24SISI SZABiskup Paulina (J.2001)JKS Equi Verso Jastrzębie Zdrój455,03
25CARRERA GGargaś MateuszSt. KS KJK Szary Michałowice457,01
26ISSOSBorzęcka Maja (Mł.2015)KJ Infernal Team457,71
27LORENZOGorczowski PrzemysławOjk Barcice461,03
28NIKOS DE KALECHCebulak Agnieszka (MJ.2000)KS Jumping Team Wiercany461,23
29KARMELWdaniec JoannaKJ Global465,52
30PRINCE REBELLETłuszcz JoannaKJ Stowarzyszenia Manor House Dziedzictwo465,95
31WPRAWKAMuc Zuzanna (J.2002)KJ Vena Rogoźnik466,14
32JULIUSWielgórska Zdebel PaulinaKJ Vena Rogoźnik467,32
33CASSILANDNowak GrzegorzFundacja KJK Zatoka467,40
34OSKAR BLUESzotek Dominika (MJ.2000)KJ Trachy Sośnicowice468,83
35ANGELOGrzegorzewski Adam (MJ.1998)St. Agro-Aves Gajewniki571,12
36ROZKOSZWieczorek Emilia (J.2003)KJ Royal572,74
37NORTONŁabudzik Olga (J.2003)St. KS KJK Szary Michałowice675,38
38CON QUESTAWielgórska Zdebel PaulinaKJ Vena Rogoźnik678,84
39CZUMIZRuczka MirellaKJ Zbrosławice859,19
40BAJKAŁZoń Małgorzata (J.2002)JKS Czanki863,15
41ALLEGROGrochowina IzabelaKJ Leśna Wola864,71
42DIXONDymek RafałOJK Pegaz870,02
43TESTAROSSAPietrzak Emilia (J.2003)KJ Jumping Team Brynica1075,90
44MERCEDESKlimek Dominika (JM.2006)WLKS Krakus Kr. Swoszowice1658,66
45DON QUIXOTEMotyl Sophia (JM.2004)KJ Leśna Wola1789,85
46KOSMICZNY PRZYPADEKPanek Aleksandra (JM.2004)KJ Vena Rogoźnik1995,56
47BLOODY MARYJędras Aleksandra (MJ.1999)St. KS KJK Szary Michałowice24102,04
48KOKAINABzowy Gabriela (MJ.2000)BPK28115,71
KOKAINABurda Katarzyna (JM.2005)BPK ELI
FIOYALINEKawa KatarzynaWLKS Krakus Swoszowice ELI
TMERCEDESKlimek Dominika (JM.2006)WLKS Krakus Kr. Swoszowice050,62
TFIOYALINEKawa KatarzynaWLKS Krakus Swoszowice052,12
TBELVEDERWieczorek Julia (J.2003)KJK SZARY MICHAŁOWICE054,11
TDEMOLKAWolf PaulinaKS Faruk054,27
TWESOŁA GRAFKAMundziakiewicz Julia (J.2003)Brak057,71
TOSTIANAApanasewicz Weronika (J.2001)OJK Barcice058,66
TCARENZABorzęcka Maja (Mł.2015)KJ Infernal Team059,55
TLORENZOGorczowski PrzemysławOjk Barcice059,85
TISSOSBorzęcka Maja (Mł.2015)KJ Infernal Team060,20
TROZKOSZWieczorek Emilia (J.2003)KJ Royal060,77
TCOSIMAGodoś KarolinaKJ Royal Opole061,84
TDON QUIXOTEMotyl Sophia (JM.2004)KJ Leśna Wola062,95
TOBORA'S INVITTEBzdok JoannaSt. KS KJK Szary Michałowice063,04
TJODYSIENNEPomiankowska Joanna (Mł.2019)KS Jumping Team065,91
TGARDENIAGajewska Ida (MJ.2000)KJ Zbrosławice068,65
TNORTONŁabudzik Olga (J.2003)St. KS KJK Szary Michałowice068,99
TBAJKAŁZoń Małgorzata (J.2002)JKS Czanki457,78
TTESTAROSSAPietrzak Emilia (J.2003)KJ Jumping Team Brynica459,41
TCON QUESTAWielgórska Zdebel PaulinaKJ Vena Rogoźnik465,89
TBEAUTY GIRLGrzegorzewski Adam (MJ.1998)St. Agro-Aves Gajewniki470,47
TKARMELWdaniec JoannaKJ Global852,70
TSCYTIAGalocz Masza (JM.2005)JKS Czanki861,88
TALLEGROGrochowina IzabelaKJ Leśna Wola870,96
TWPRAWKAMuc Zuzanna (J.2002)KJ Vena Rogoźnik1257,67
TCHEDOUSEGrochowina IzabelaKJ Leśna Wola1284,75
TKOSMICZNY PRZYPADEKPanek Aleksandra (JM.2004)KJ Vena Rogoźnik ELI


4R - P/110 cm - Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm) (23-02-2019)
    
MiejsceNazwa koniaZawodnikKlub PunktyCzasNagroda
1A'CONTENDRA AZKilian Aniela (J.2003)WLKS Krakus049,37
2HOKEY POKEYWypiór Marta (JM.2005)KJK Pod Żubrem Niepołomice049,84
3FREE STARLewandowska Jennifer (JM.2004)KJK Elizar Jejkowice050,72
4LULANA VAN HET KEIZERSHOFKuc Zuzanna (JM.2005)KJK Pod Żubrem Niepołomice051,43
5SETNAKlimczyk AleksandraKJ Impuls Dąbrowa Górnicza052,75
6SEKRETNiemiec AnnaSt. KS KJK Szary Michałowice053,32
7DORINTEKosińska Weronika (JM.2005)St. KJ Tradycja Siedlnica054,00
8LIMBORogalska Weronika (J.2003)KJ Aldragho Piaseczno055,16
9RUBINGutorska Maja (J.2001)KJ Infernal Team056,12
10ARMANILech Marcelina (J.2003)WLKS Krakus Swoszowice057,08
11CAMAROMączka MaciejSt. KS KJK Szary Michałowice057,65
12CARRERA GGargaś MateuszSt. KS KJK Szary Michałowice058,31
13GOLDEN BOY - BUBKANowak Aleksandra (J.2001)St. KS KJK Szary Michałowice058,43
14CHRISTIANO I LSobocka Aleksandra (JM.2004)KJ Agro-Handel Śrem059,61
15CONSUELLA MSkrzypiec Agata (J.2001)St. KS KJK Szary Michałowice059,62
16PLEASE FITTAHamerlik Jagoda (J.2001)WLKS Krakus059,69
17CAMILLA 139Brańka-Borja Maria (JM.2005)WLKS Krakus Kr. Swoszowice060,18
18NIKOS DE KALECHCebulak Agnieszka (MJ.2000)KS Jumping Team Wiercany062,28
19VITAMINE DW ZCebulak AleksandraKS Jumping Team Wiercany062,56
20INCOLANDO VLUchwat KatarzynaJKS Pogórze Glinik Zaborowski062,59
21DANTOSKrywult Amelia (JM.2006)infernal063,21
22CASSILANDNowak GrzegorzFundacja KJK Zatoka063,88
23CHAPLAINJanota Natalia (MJ.2000)LKJ Ochaby064,13
24CASTELNowak GrzegorzFundacja KJK Zatoka064,36
25JULIUSWielgórska Zdebel PaulinaKJ Vena Rogoźnik064,45
26WILLIEKaliciński PawełSt. Warszawski KJ064,48
27INDURANUchwat KatarzynaJKS Pogórze Glinik Zaborowski064,62
28VIVALDIKościelniak NataliaSt. KS KJK Szary Michałowice064,67
29STELINUSSordyl ŁukaszKJK FABREX065,09
30CHACCO GGórski DawidWLKS Krakus065,62
31DOLORES NPindur-Antosz KarolinaSt. KS KJK Szary Michałowice066,01
32JAMESONBado Gabriela (J.2001)Kielecki KJ066,70
33BUSHIDOJanota Dawid (J.2002)LKJ Ochaby067,22
34HANKY PANKY ST GHYVANGrzegorzewski Adam (MJ.1998)St. Agro-Aves Gajewniki067,62
35ANGELOGrzegorzewski Adam (MJ.1998)St. Agro-Aves Gajewniki069,10
36SAMNowak GrzegorzFundacja KJK Zatoka070,80
37CHAMPION CHACCO BLUEGrzegorzewski Adam (MJ.1998)St. Agro-Aves Gajewniki275,35
38DOOLEYS BZawadzka Eliza (JM.2006)KJ Golden Dream Łódź453,68
39COFFEE 23Szotek Dominika (MJ.2000)KJ Trachy Sośnicowice455,98
40LACAROKilian Aniela (J.2003)WLKS Krakus456,24
41BLOODY MARYJędras Aleksandra (MJ.1999)St. KS KJK Szary Michałowice459,21
42LADY -SWieczorek Julia (J.2003)KJK SZARY MICHAŁOWICE459,58
43MY FUNNY VALENTINERachwał PiotrKJ Szary Michałowice459,83
44GALERMOKasprzak AnnaRC Sosnowice464,49
45TOYOTAGłoskowski AndrzejKJ Agro-Handel Śrem465,18
46DON BIJOU II ZWWielgórska Zdebel PaulinaKJ Vena Rogoźnik465,28
47TILEXA ZWypchło Aleksandra (JM.2005)bpk465,79
48CANTUCCINIPomiankowska Joanna (Mł.2019)KS Jumping Team466,28
49PRINCE REBELLETłuszcz JoannaKJ Stowarzyszenia Manor House Dziedzictwo467,16
50OSKAR BLUESzotek Dominika (MJ.2000)KJ Trachy Sośnicowice574,88
51CZUMIZRuczka MirellaKJ Zbrosławice859,93
52GOUDELOUPRachwał PiotrKJ Szary Michałowice861,08
53JUFONIA VDLGumuła Natalia (J.2001)KS Jumping Team863,69
54IT`S TOULON VEUchwat SławomirJKS Pogórze Glinik Zaborowski972,12
55CHUPA CHUPS BSNajdzionek Szymon (MJ.2000)WLKS Krakus1093,51
56COCORRADOKubik Natalia (J.2002)JKS Czanki1256,50
57B-COMETA_ASCież Anna (J.2002)BPK - MAL1478,92
58CENARKozioł Klara (JM.2005)Tuszyński KJ Garbówek1580,46
59QUICK CORDE K ZGołąb Karolina (JM.2005)WLKS Krakus2099,17
60EL NINOUchwat Marika (JM.2005)JKS POGÓRZE25105,24
POLECZKAMakowska Martyna (J.2002)Largo Sp. z o. o. Warszawa ELI


4 - N/120 cm - Mała Runda konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm) (23-02-2019)
    
MiejsceNazwa koniaZawodnikKlub PunktyCzasNagroda
1BOCCACCIOOstręga DamianKJ JAN Kosicki049,02375 PLN
2HOKEY POKEYWypiór Marta (JM.2005)KJK Pod Żubrem Niepołomice049,43275 PLN
3CALIFORNIA HIPPICAKostrzewski ZbigniewKS Stadnina Koni Krzywopłoty050,08200 PLN
4DENDYMordzelewski MichałStowarzyszenie J Poster Piaseczno050,30150 PLN
5SONATA WPietrzak Daria (JM.2006)KJK Pod Żubrem w Niepołomicach051,50100 PLN
6DOOLEYS BZawadzka Eliza (JM.2006)KJ Golden Dream Łódź052,9050 PLN
7GRANDIOSGodoś KarolinaKJ Royal Opole053,0550 PLN
8HANKY PANKY ST GHYVANGrzegorzewski Adam (MJ.1998)St. Agro-Aves Gajewniki054,4250 PLN
9SURPRISE BALOUKut EwaUKJ Lalin054,4525 PLN
10FAMATA BKaliciński PawełSt. Warszawski KJ054,9125 PLN
11CATOKI SONGodoś KarolinaKJ Royal Opole056,4825 PLN
12ALWAROStryczyńska JuliaStowarzyszenie J Poster Piaseczno056,7225 PLN
13FOKUSKisielowska Izabella (MJ.1999)KJ Impuls Dąbrowa Górnicza057,0025 PLN
14CRESCENDO ZJurzak Franciszek (J.2003)SKJ Ponylandia Wojciechowice057,2225 PLN
15CATHALEYA HIPPICAKostrzewski ZbigniewKS Stadnina Koni Krzywopłoty058,6825 PLN
16COLUMBIAJabłońska Julia (JM.2005)JUKS Mieczewo059,1125 PLN
17UNGARO DE LA POMMEWikalińska Ewa (J.2002)BPK (MAZ)059,8725 PLN
18COFFEE 23Szotek Dominika (MJ.2000)KJ Trachy Sośnicowice060,1625 PLN
19CAMILLA 139Brańka-Borja Maria (JM.2005)WLKS Krakus Kr. Swoszowice061,96
20SHAMANKARomanko KatarzynaWLKS Krakus Kr. Swoszowice062,89
21IVANONurkowska AgnieszkaKJ Avanti Opole063,23
22KOSSAK HIPPICAKostrzewski ZbigniewKS Stadnina Koni Krzywopłoty063,92
23PREMIER CHOIXKostrzewski HubertKJ SK Krzywopłoty064,56
24BARAQUEOstręga DamianKJ JAN Kosicki065,85
25CENARKozioł Klara (JM.2005)Tuszyński KJ Garbówek065,99
26COSINNSUchwat SławomirJKS Pogórze Glinik Zaborowski066,36
27WILLIEKaliciński PawełSt. Warszawski KJ066,59
28DIARADOS 7Leśniak KrzysztofWLKS Krakus Swoszowice066,81
29CAPPUCINO HIPPICAKostrzewski HubertKJ SK Krzywopłoty067,10
30CONNERYNowak GrzegorzFundacja KJK Zatoka068,59
31MERLIN VAN'T HEIKEGłoskowski AndrzejAgro-Handel Śrem068,75
32SAMNowak GrzegorzFundacja KJK Zatoka068,81
33ISSEMGrzegorzewski Adam (MJ.1998)St. Agro-Aves Gajewniki276,11
34HAPPY LINAGrzegorzewski Adam (MJ.1998)St. Agro-Aves Gajewniki382,07
35PABLOZawadzka Eliza (JM.2006)KJ Golden Dream Łódź451,25
36EQUANDANILech Marcelina (J.2003)WLKS Krakus Swoszowice457,23
37TITAN 12Żachowska PatrycjaKJ Global Świętoszowice459,21
38LULANA VAN HET KEIZERSHOFKuc Zuzanna (JM.2005)KJK Pod Żubrem Niepołomice459,39
39ANAWALewandowski Aleksander (J.2003)Klub Jeździecki Arpav460,14
40CREDOKlieshchevnikova Veronika (J.2001)St. KS KJK Szary Michałowice460,80
41FLY AWAY VAN HET HAVERHOFAdamietz Barbara (J.2001)KJ Metpol Grodziec463,49
42STELINUSSordyl ŁukaszKJK FABREX463,77
43CHACCO GGórski DawidWLKS Krakus465,90
44INDURANUchwat KatarzynaJKS Pogórze Glinik Zaborowski466,74
45QUILANO RVL ZUchwat SławomirJKS Pogórze Glinik Zaborowski466,83
46HESSEL-STMordzelewski MichałStowarzyszenie J Poster Piaseczno467,21
47DOLLAR D'LA ROUSSERIEPrzybycień JuliaSt. KS KJK Szary Michałowice467,95
48ORIANALanger Kaja (JM.2005)KJK Romico Żywiec851,79
49ZENDERDerlatka KamilaStowarzyszenie KS KJK Szary Michałowice858,44
50EL NINOUchwat Marika (JM.2005)JKS POGÓRZE858,72
51CORNVILLENurkowska AgnieszkaKJ Avanti Opole859,79
52VITAMINE DW ZCebulak AleksandraKS Jumping Team Wiercany861,15
53CAMAROMączka MaciejSt. KS KJK Szary Michałowice862,79
54INCOLANDO VLUchwat KatarzynaJKS Pogórze Glinik Zaborowski865,58
55CARDIFFMordzelewski MichałStowarzyszenie J Poster Piaseczno866,64
56HERCULESGłoskowski AndrzejKJ Agro-Handel Śrem867,77
57CENTROPLAST DINARGłoskowski AndrzejKJ Agro-Handel Śrem989,50
58CHAMPION CHACCO BLUEGrzegorzewski Adam (MJ.1998)St. Agro-Aves Gajewniki1075,30
59SONNY BOY ,,M''Pszowski Kamil (J.2001)Kj Matpol Grodziec1251,37
60COCORRADOKubik Natalia (J.2002)JKS Czanki1262,36
61WOODYKosmalewicz Maria (J.2001)St. Kraju Jumping Team Sieraków Wlkp.1476,33
62DOLORES NPindur-Antosz KarolinaSt. KS KJK Szary Michałowice1664,58
63QUISSINIOstręga DamianKJ JAN Kosicki1670,18
64QUICK CORDE K ZGołąb Karolina (JM.2005)WLKS Krakus21104,52
POLECZKASeroka Anna (MJ.1998)SKJ Bajardo Czosnów ELI
FREE STARLewandowska Jennifer (JM.2004)KJK Elizar Jejkowice ELI
DORINTEKosińska Weronika (JM.2005)St. KJ Tradycja Siedlnica ELI
MICENTOPlewa TomaszKJ Leśna Wola REZ
CAPITAL BEJLeśniak KrzysztofWLKS Krakus Swoszowice REZ
BUSHIDOJanota Dawid (J.2002)LKJ Ochaby REZ
CHONZ'O ROSEZawadzka Eliza (JM.2006)KJ Golden Dream Łódź REZ


6 - C/130 cm - Średnia Runda konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 130 cm) (23-02-2019)
    
MiejsceNazwa koniaZawodnikKlub PunktyCzasNagroda
1WHOOPY BOYZiębicki MichałSt. KS KJK Szary Michałowice052,87650 PLN
2HAPPY LINAGrzegorzewski Adam (MJ.1998)St. Agro-Aves Gajewniki053,79500 PLN
3MONSUNPietrzak Daria (JM.2006)KJK Pod Żubrem w Niepołomicach054,61350 PLN
4AŻURGrzegorzewski Adam (MJ.1998)St. Agro-Aves Gajewniki055,26250 PLN
5GIRL RVPomiankowska Joanna (Mł.2019)KS Jumping Team061,08100 PLN
6ENRICOGowin ZuzannaKJ Metpol Grodziec061,59100 PLN
7TINKERBELL WPrymek Zuzanna (JM.2006)KJ Aromer Józefin062,10100 PLN
8FADINA PPNajdzionek Szymon (MJ.2000)WLKS Krakus062,50100 PLN
9DENDYMordzelewski MichałStowarzyszenie J Poster Piaseczno062,6170 PLN
10CORRIDANowak GrzegorzFundacja KJK Zatoka063,9370 PLN
11DRUMILLER TRUE BLUEDąbkowska AleksandraKU AZS Politechniki Warszawskiej065,7870 PLN
12CONNERYNowak GrzegorzFundacja KJK Zatoka066,5670 PLN
13ELDORENUS ZKaliciński PawełSt. Warszawski KJ068,7870 PLN
14HEARTCOR FGrzegorzewski Adam (MJ.1998)St. Agro-Aves Gajewniki069,58
15BENGRAFKaźmierczak MichałKJ Leśna Wola453,83
16LEDAKosińska Weronika (JM.2005)St. KJ Tradycja Siedlnica454,83
17EQUANDANILech Marcelina (J.2003)WLKS Krakus Swoszowice459,48
18LAUSSANNEKoziarowska NataliaWlks krakus460,11
19ELANOKufel ArturWKJ Lublin / SJ Krupiec460,44
20PICASSOMilczarek Nina (MJ.2000)KJ Infernal Team461,00
21PREMIER CHOIXKostrzewski HubertKJ SK Krzywopłoty461,44
22CARANJAŻuk Zuzanna (MJ.2000)KJ Bertyn Piastowo461,75
23BARAQUEOstręga DamianKJ JAN Kosicki462,33
24GRANDIOSGodoś KarolinaKJ Royal Opole463,77
25DUCATIGłoskowski AndrzejAgro-Handel Śrem463,99
26FOKUSKisielowska Izabella (MJ.1999)KJ Impuls Dąbrowa Górnicza464,81
27CASQUITEOstręga DamianKJ JAN Kosicki465,22
28COSINNSUchwat SławomirJKS Pogórze Glinik Zaborowski466,33
29CHARLIE BOYSuska Juliana (J.2003)KS Euro Holding470,24
30FAMATA BKaliciński PawełSt. Warszawski KJ572,44
31SONATA WPietrzak Daria (JM.2006)KJK Pod Żubrem w Niepołomicach856,01
32ALWAROStryczyńska JuliaStowarzyszenie J Poster Piaseczno859,03
33SAN REMOMajka ŁucjaKJ Strzała Krubiczew859,96
34REFLECTIONBrańka-Borja Maria (JM.2005)WLKS Krakus Kr. Swoszowice860,67
35FELINECebulak AleksandraKS Jumping Team Wiercany862,33
36GUZZI-VUchwat SławomirJKS Pogórze Glinik Zaborowski862,58
37CHACCO-TWOKut ŁukaszUKJ Lalin862,61
38CELANIQUEKaźmierczak MichałKJ Leśna Wola865,91
39QUILANO RVL ZUchwat SławomirJKS Pogórze Glinik Zaborowski866,51
40CORONADO BLUE NFKaźmierczak MichałKJ Leśna Wola866,82
41ISSEMGrzegorzewski Adam (MJ.1998)St. Agro-Aves Gajewniki869,20
42CONTENTOSordyl ŁukaszKJK FABREX971,43
43DANTEGrzegorzewski Adam (MJ.1998)St. Agro-Aves Gajewniki973,53
44CARUNO 3Ciarczyńska AlicjaKJ Aromer Józefin1179,95
45CHRYSOS SR ZGodoś KarolinaKJ Royal Opole1261,79
46CATOKI SONGodoś KarolinaKJ Royal Opole1263,10
47I LOVE YOU DU BEAUMONTHojda Wiktoria (J.2001)KJ Leśna Wola1374,31
48BOCCACCIOOstręga DamianKJ JAN Kosicki1651,18
KOLIBRAKut ŁukaszUKJ Lalin ELI
CONN RUBINAJabłońska Julia (JM.2005)JUKS Mieczewo ELI
DALISTOSobocka Aleksandra (JM.2004)KJ Agro-Handel Śrem ELI
JAMIRO VAN HET EQUIETANERHOFKoziarowski JarosławWLKS Krakus REZ


8 - CC/140 cm - Duża Runda konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 140 cm) (23-02-2019)
    I FazaI FazaII FazaII Faza
MiejsceNazwa koniaZawodnikKlub PunktyCzasPunktyCzasNagroda
1OLIMPIANowak GrzegorzFundacja KJK Zatoka049,13022,711100 PLN
2DAMA DE PIQUEKaźmierczak MichałKJ Leśna Wola048,76023,06900 PLN
3STAKKATOL 7Leśniak KrzysztofWLKS Krakus Swoszowice048,20024,31700 PLN
4ANTINAKoziarowska NataliaWlks krakus046,99024,75400 PLN
5AŻURGrzegorzewski Adam (MJ.1998)St. Agro-Aves Gajewniki049,74422,02300 PLN
6GIRL RVPomiankowska Joanna (Mł.2019)KS Jumping Team048,86424,86200 PLN
7BERLINASkrzypiec Agata (J.2001)St. KS KJK Szary Michałowice048,47425,06200 PLN
8Q 7Uchwat SławomirJKS Pogórze Glinik Zaborowski048,78427,94100 PLN
9JASTINEKufel ArturWKJ Lublin / SJ Krupiec046,57434,59
10COMIENZONowak GrzegorzFundacja KJK Zatoka045,97822,30
11CARANJAŻuk Zuzanna (MJ.2000)KJ Bertyn Piastowo444,56
12ELANOKufel ArturWKJ Lublin / SJ Krupiec446,17
13FENNAKaźmierczak MichałKJ Leśna Wola449,61
14CALVADOSLiszewska Natalia (MJ.1998)JKS u Robsonów846,52
15ARDITO W.Wójcik KrzysztofKJ Facimiech Wielkie Drogi847,57
16FLASH BLUE BDąbkowska AleksandraKU AZS Politechniki Warszawskiej847,73
17HEARTBREAKER 5Ziębicki MichałSKS KJK Szary Michałowice952,14
18FIRST LADYZiębicki MichałSt. KS KJK Szary Michałowice953,43
19MICENTOPlewa TomaszKJ Leśna Wola1249,59


5 - N1/125 cm - Eliminacje HPP OPEN konkurs zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 (wys. 125 cm) (23-02-2019)
    RozgrywkaRozgrywka
MiejsceNazwa koniaZawodnikKlub PunktyCzasPunktyCzasNagroda
1TALOUSIMONICA K ZJabłońska Julia (JM.2005)JUKS Mieczewo058,76031,031100 PLN
2RAVECCO SJendrzejczak Blanka (J.2001)Jeździecki Klub Sportowy Equita063,60031,83900 PLN
3CONTINA ELIZARGawałek Julia (J.2001)KJK Elizar Jejkowice063,04033,20700 PLN
4TITAN 12Żachowska PatrycjaKJ Global Świętoszowice062,65035,81400 PLN
5CHRYSOS SR ZGodoś KarolinaKJ Royal Opole063,33431,22300 PLN
6CRESCENDO ZJurzak Franciszek (J.2003)SKJ Ponylandia Wojciechowice060,12432,41200 PLN
7MAKSIMUSRogalska Weronika (J.2003)KJ Aldragho Piaseczno067,82432,85200 PLN
8CAHIRJabłońska Julia (JM.2005)JUKS Mieczewo065,23433,81100 PLN
9SURPRISE BALOUKut EwaUKJ Lalin062,042261,46
10LA CUMPARSITAJurzak Franciszek (J.2003)SKJ Ponylandia Wojciechowice459,33
11CONTESSA 183Lewandowski Aleksander (J.2003)Klub Jeździecki Arpav459,67
12ULILENKapel Julia (JM.2006)KJ Aldragho Piaseczno460,13
13COSA CHEGodoś KarolinaKJ Royal Opole461,88
14TRINITIGarbowska Marta (MJ.2000)LKJ Ostroga Opole467,72
15ADELANOPlewa TomaszKJ Leśna Wola468,61
16COCO CHANEL DE LAUBRY ZCebulak Agnieszka (MJ.2000)KS Jumping Team Wiercany864,81
17SHELBY EVRARD ZGawałek Julia (J.2001)KJK Elizar Jejkowice864,83
18GOLDENPlewa TomaszKJ Leśna Wola1268,91
19CLANETKłęk Jakub (J.2001)Stowarzyszenie J Poster Piaseczno3388,65
ANAWALewandowski Aleksander (J.2003)Klub Jeździecki Arpav ELI
CAMAROPilkiewicz Krystyna (J.2001)Jeździecki Klub Sportowy Equita REZ


7 - C1/135 cm - Eliminacje HPP JUNIORZY konkurs zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 (wys. 135 cm) (23-02-2019)
    RozgrywkaRozgrywka
MiejsceNazwa koniaZawodnikKlub PunktyCzasPunktyCzasNagroda
1GENTLY VAN DE DENNENHOEVELewandowski Aleksander (J.2003)Klub Jeździecki Arpav064,97031,551400 PLN
2JAZZMIR VAN HET HALDERTHOFLewandowski Aleksander (J.2003)Klub Jeździecki Arpav060,64036,151200 PLN
3ELWICA DNBado Gabriela (J.2001)Kielecki KJ066,97037,84800 PLN
4SEPHORA MZPietrzak Emilia (J.2003)KJ Jumping Team Brynica459,91600 PLN
5LA DAME BLANCHE LBaehr Maria (J.2002)KJ Agro-Handel Śrem463,78400 PLN
6CENTOOKiewrel Agnieszka (J.2002)RC Riding Center Sosnowice465,47300 PLN
7TOKAJER 8Suska Juliana (J.2003)KS Euro Holding466,76100 PLN
8SINGULORD SAPHIRKosmalewicz Maria (J.2001)St. Kraju Jumping Team Sieraków Wlkp.865,33100 PLN
9NIKIDAM DU CHATEAUCzekaj Przemysław (J.2002)LKJ Ostroga Opole868,62
GRUPO PROM ANTRAX ZHrabska Ludwika (J.2001)KJ Infernal Team ELI
LA STRADA LBaehr Maria (J.2002)KJ Agro-Handel Śrem REZ


5R - L/100 cm - Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm) (24-02-2019)
    
MiejsceNazwa koniaZawodnikKlub PunktyCzasNagroda
1WESOŁA GRAFKAMundziakiewicz Julia (J.2003)Brak040,88
2WINNING TAMIRABzowy Gabriela (MJ.2000)BPK041,55
3SISI SZABiskup Paulina (J.2001)JKS Equi Verso Jastrzębie Zdrój044,25
4FIOYALINEKawa KatarzynaWLKS Krakus Swoszowice045,09
5TESTAROSSAPietrzak Emilia (J.2003)KJ Jumping Team Brynica045,65
6COSIMAGodoś KarolinaKJ Royal Opole045,77
7OSTIANAApanasewicz Weronika (J.2001)OJK Barcice046,28
8MERCEDESKlimek Dominika (JM.2006)WLKS Krakus Kr. Swoszowice046,75
9ROZKOSZWieczorek Emilia (J.2003)KJ Royal047,23
10OSKAR BLUESzotek Dominika (MJ.2000)KJ Trachy Sośnicowice047,39
11SCYTIAGalocz Masza (JM.2005)JKS Czanki048,06
12HIPNOZAJakubczyk Karolina (MJ.2000)KJ Impuls Dąbrowa Górnicza048,22
13CHAFIRMączka MaciejSt. KS KJK Szary Michałowice050,24
14CON QUESTAWielgórska Zdebel PaulinaKJ Vena Rogoźnik050,82
15CANTUCCINIPomiankowska Joanna (Mł.2019)KS Jumping Team051,18
16OBORA'S INVITTEBzdok JoannaSt. KS KJK Szary Michałowice052,20
17DON QUIXOTEMotyl Sophia (JM.2004)KJ Leśna Wola052,73
18GARDENIAGajewska Ida (MJ.2000)KJ Zbrosławice054,72
19DEMOLKAWolf PaulinaKS Faruk447,70
20DIXONDymek RafałOJK Pegaz448,64
21ISSOSBorzęcka Maja (Mł.2015)KJ Infernal Team451,60
22CHEDOUSEGrochowina IzabelaKJ Leśna Wola453,09
23BEAUTY GIRLGrzegorzewski Adam (MJ.1998)St. Agro-Aves Gajewniki454,38
24KARMELWdaniec JoannaKJ Global458,91
25BAJKAŁZoń Małgorzata (J.2002)JKS Czanki846,96
26WPRAWKAMuc Zuzanna (J.2002)KJ Vena Rogoźnik848,26
27ALLEGROGrochowina IzabelaKJ Leśna Wola854,90
28LORENZOGorczowski PrzemysławOjk Barcice1262,61
KOKAINABurda Katarzyna (JM.2005)BPK ELI
KOSMICZNY PRZYPADEKPanek Aleksandra (JM.2004)KJ Vena Rogoźnik ELI


6R - P/110 cm - Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm) (24-02-2019)
    
MiejsceNazwa koniaZawodnikKlub PunktyCzasNagroda
1LACAROKilian Aniela (J.2003)WLKS Krakus052,65
2SETNAKlimczyk AleksandraKJ Impuls Dąbrowa Górnicza054,88
3SEKRETNiemiec AnnaSt. KS KJK Szary Michałowice055,25
4VITAMINE DW ZCebulak AleksandraKS Jumping Team Wiercany057,28
5CHRISTIANO I LSobocka Aleksandra (JM.2004)KJ Agro-Handel Śrem057,44
6PLEASE FITTAHamerlik Jagoda (J.2001)WLKS Krakus057,69
7TOYOTAGłoskowski AndrzejKJ Agro-Handel Śrem057,77
8INCOLANDO VLUchwat KatarzynaJKS Pogórze Glinik Zaborowski058,20
9CHUPA CHUPS BSNajdzionek Szymon (MJ.2000)WLKS Krakus058,28
10VIVALDIKościelniak NataliaSt. KS KJK Szary Michałowice058,48
11RUBINGutorska Maja (J.2001)KJ Infernal Team059,04
12JULIUSWielgórska Zdebel PaulinaKJ Vena Rogoźnik059,05
13NIKOS DE KALECHCebulak Agnieszka (MJ.2000)KS Jumping Team Wiercany059,41
14CAPITAL BEJLeśniak KrzysztofWLKS Krakus Swoszowice060.29
15DON BIJOU II ZWWielgórska Zdebel PaulinaKJ Vena Rogoźnik062,28
16MERLIN VAN'T HEIKEGłoskowski AndrzejAgro-Handel Śrem062,76
17DOLORES NPindur-Antosz KarolinaSt. KS KJK Szary Michałowice063,25
18NORTONŁabudzik Olga (J.2003)St. KS KJK Szary Michałowice063,26
19WOODYKosmalewicz Maria (J.2001)St. Kraju Jumping Team Sieraków Wlkp.449,38
20A'CONTENDRA AZKilian Aniela (J.2003)WLKS Krakus450,78
21LADY -SWieczorek Julia (J.2003)KJK SZARY MICHAŁOWICE452,78
22ARMANILech Marcelina (J.2003)WLKS Krakus Swoszowice454,18
23FREE STARLewandowska Jennifer (JM.2004)KJK Elizar Jejkowice454,33
24DORINTEKosińska Weronika (JM.2005)St. KJ Tradycja Siedlnica455,47
25BELVEDERWieczorek Julia (J.2003)KJK SZARY MICHAŁOWICE456,96
26B-COMETA_ASCież Anna (J.2002)BPK - MAL457,15
27COFFEE 23Szotek Dominika (MJ.2000)KJ Trachy Sośnicowice457,41
28EL NINOUchwat Marika (JM.2005)JKS POGÓRZE458,68
29IVANONurkowska AgnieszkaKJ Avanti Opole459,96
30JUFONIA VDLGumuła Natalia (J.2001)KS Jumping Team460,84
31CHAPLAINJanota Natalia (MJ.2000)LKJ Ochaby461,55
32CASSILANDNowak GrzegorzFundacja KJK Zatoka462,30
33JAMESONBado Gabriela (J.2001)Kielecki KJ464,78
34BUSHIDOJanota Dawid (J.2002)LKJ Ochaby464,91
35CASTELNowak GrzegorzFundacja KJK Zatoka465,69
36BLOODY MARYJędras Aleksandra (MJ.1999)St. KS KJK Szary Michałowice570,33
37CHAMPION CHACCO BLUEGrzegorzewski Adam (MJ.1998)St. Agro-Aves Gajewniki570,73
38SONNY BOY ,,M''Pszowski Kamil (J.2001)Kj Matpol Grodziec850,24
39CARENZABorzęcka Maja (Mł.2015)KJ Infernal Team856,50
40GOLDEN BOY - BUBKANowak Aleksandra (J.2001)St. KS KJK Szary Michałowice857,53
41CZUMIZRuczka MirellaKJ Zbrosławice857,91
42GALERMOKasprzak AnnaRC Sosnowice859,85
43PRINCE REBELLETłuszcz JoannaKJ Stowarzyszenia Manor House Dziedzictwo862,07
44ANGELOGrzegorzewski Adam (MJ.1998)St. Agro-Aves Gajewniki865,05
45LIMBORogalska Weronika (J.2003)KJ Aldragho Piaseczno866,91
46CONSUELLA MSkrzypiec Agata (J.2001)St. KS KJK Szary Michałowice882,55
47JODYSIENNEPomiankowska Joanna (Mł.2019)KS Jumping Team1282,17
IT`S TOULON VEUchwat SławomirJKS Pogórze Glinik Zaborowski REZ


9 - N1/125 cm - Finał Małej Rundy konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 125 cm) (24-02-2019)
    I FazaI FazaII FazaII Faza
MiejsceNazwa koniaZawodnikKlub PunktyCzasPunktyCzasNagroda
1COSA CHEGodoś KarolinaKJ Royal Opole037,11029,57650 PLN
2PREMIER CHOIXKostrzewski HubertKJ SK Krzywopłoty036,58030,42500 PLN
3HANKY PANKY ST GHYVANGrzegorzewski Adam (MJ.1998)St. Agro-Aves Gajewniki041,96030,73350 PLN
4CELANIQUEKaźmierczak MichałKJ Leśna Wola041,78032,55250 PLN
5GRANDIOSGodoś KarolinaKJ Royal Opole038,33032,58100 PLN
6CALIFORNIA HIPPICAKostrzewski ZbigniewKS Stadnina Koni Krzywopłoty036,21033,24100 PLN
7CARUNO 3Ciarczyńska AlicjaKJ Aromer Józefin038,34033,45100 PLN
8SURPRISE BALOUKut EwaUKJ Lalin035,91034,20100 PLN
9CORONADO BLUE NFKaźmierczak MichałKJ Leśna Wola041,76034,5450 PLN
10ALWAROStryczyńska JuliaStowarzyszenie J Poster Piaseczno037,29035,4450 PLN
11STELINUSSordyl ŁukaszKJK FABREX039,56035,6550 PLN
12SAMNowak GrzegorzFundacja KJK Zatoka041,60035,7250 PLN
13DRUMILLER TRUE BLUEDąbkowska AleksandraKU AZS Politechniki Warszawskiej039,95036,5450 PLN
14COSINNSUchwat SławomirJKS Pogórze Glinik Zaborowski041,90036,7650 PLN
15BARAQUEOstręga DamianKJ JAN Kosicki039,16037,1150 PLN
16FAMATA BKaliciński PawełSt. Warszawski KJ038,55430,89
17CONTESSA 183Lewandowski Aleksander (J.2003)Klub Jeździecki Arpav036,41432,82
18HESSEL-STMordzelewski MichałStowarzyszenie J Poster Piaseczno039,25433,34
19ADELANOPlewa TomaszKJ Leśna Wola039,57433,37
20CHONZ'O ROSEZawadzka Eliza (JM.2006)KJ Golden Dream Łódź035,58434,23
21CHACCO-TWOKut ŁukaszUKJ Lalin035,99435,42
22LA CUMPARSITAJurzak Franciszek (J.2003)SKJ Ponylandia Wojciechowice034,94436,65
23CARDIFFMordzelewski MichałStowarzyszenie J Poster Piaseczno039,40438,15
24UNGARO DE LA POMMEWikalińska Ewa (J.2002)BPK (MAZ)037,69651,09
25CATHALEYA HIPPICAKostrzewski ZbigniewKS Stadnina Koni Krzywopłoty037,13654,52
26I LOVE YOU DU BEAUMONTHojda Wiktoria (J.2001)KJ Leśna Wola036,94834,69
27CHACCO GGórski DawidWLKS Krakus038,07845,57
28RAVECCO SJendrzejczak Blanka (J.2001)Jeździecki Klub Sportowy Equita037,25 REZ
29EQUANDANILech Marcelina (J.2003)WLKS Krakus Swoszowice436,99
30CRESCENDO ZJurzak Franciszek (J.2003)SKJ Ponylandia Wojciechowice437,04
31KOLIBRAKut ŁukaszUKJ Lalin437,40
32COCO CHANEL DE LAUBRY ZCebulak Agnieszka (MJ.2000)KS Jumping Team Wiercany437,83
33TITAN 12Żachowska PatrycjaKJ Global Świętoszowice437,90
34ANAWALewandowski Aleksander (J.2003)Klub Jeździecki Arpav438,07
35CATOKI SONGodoś KarolinaKJ Royal Opole439,02
36CORNVILLENurkowska AgnieszkaKJ Avanti Opole440,10
37QUILANO RVL ZUchwat SławomirJKS Pogórze Glinik Zaborowski441,18
38ISSEMGrzegorzewski Adam (MJ.1998)St. Agro-Aves Gajewniki443,55
39SHELBY EVRARD ZGawałek Julia (J.2001)KJK Elizar Jejkowice447,03
40CENTROPLAST DINARGłoskowski AndrzejKJ Agro-Handel Śrem550,55
41CONTINA ELIZARGawałek Julia (J.2001)KJK Elizar Jejkowice654,97
42CLANETKłęk Jakub (J.2001)Stowarzyszenie J Poster Piaseczno837,14
43KOSSAK HIPPICAKostrzewski ZbigniewKS Stadnina Koni Krzywopłoty837,19
44SHAMANKARomanko KatarzynaWLKS Krakus Kr. Swoszowice837,97
45QUISSINIOstręga DamianKJ JAN Kosicki837,98
46CREDOKlieshchevnikova Veronika (J.2001)St. KS KJK Szary Michałowice838,37
47GOLDENPlewa TomaszKJ Leśna Wola838,88
48INDURANUchwat KatarzynaJKS Pogórze Glinik Zaborowski839,48
49CAPPUCINO HIPPICAKostrzewski HubertKJ SK Krzywopłoty840,05
50TRINITIGarbowska Marta (MJ.2000)LKJ Ostroga Opole840,72
51DIARADOS 7Leśniak KrzysztofWLKS Krakus Swoszowice841,54
52CAMAROMączka MaciejSt. KS KJK Szary Michałowice1173,09
53COCORRADOKubik Natalia (J.2002)JKS Czanki1245,81
54MAKSIMUSRogalska Weronika (J.2003)KJ Aldragho Piaseczno1638,24
55HERCULESGłoskowski AndrzejKJ Agro-Handel Śrem1640,34
DALISTOSobocka Aleksandra (JM.2004)KJ Agro-Handel Śrem ELI
WILLIEKaliciński PawełSt. Warszawski KJ REZ


10 - C1/135 cm - Finał Średniej Rundy konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 135 cm) (24-02-2019)
    I FazaI FazaII FazaII Faza
MiejsceNazwa koniaZawodnikKlub PunktyCzasPunktyCzasNagroda
1OLIMPIANowak GrzegorzFundacja KJK Zatoka038,76032,351300 PLN
1STAKKATOL 7Leśniak KrzysztofWLKS Krakus Swoszowice042,40032,351300 PLN
3HAPPY LINAGrzegorzewski Adam (MJ.1998)St. Agro-Aves Gajewniki041,98032,46700 PLN
4SEPHORA MZPietrzak Emilia (J.2003)KJ Jumping Team Brynica035,66033,31400 PLN
5GUZZI-VUchwat SławomirJKS Pogórze Glinik Zaborowski039,71033,49300 PLN
6FELINECebulak AleksandraKS Jumping Team Wiercany037,99034,49300 PLN
7TOKAJER 8Suska Juliana (J.2003)KS Euro Holding039,12034,96250 PLN
8JASTINEKufel ArturWKJ Lublin / SJ Krupiec039,30037,32150 PLN
9BOCCACCIOOstręga DamianKJ JAN Kosicki038,36832,95
10LAUSSANNEKoziarowska NataliaWlks krakus039,66833,30
11MICENTOPlewa TomaszKJ Leśna Wola039,43834,65
12FLASH BLUE BDąbkowska AleksandraKU AZS Politechniki Warszawskiej037,09835,51
13CONNERYNowak GrzegorzFundacja KJK Zatoka040,90836,99
14GIRL RVPomiankowska Joanna (Mł.2019)KS Jumping Team039,79 REZ
15SINGULORD SAPHIRKosmalewicz Maria (J.2001)St. Kraju Jumping Team Sieraków Wlkp.438,07
16CHARLIE BOYSuska Juliana (J.2003)KS Euro Holding438,44
17SAN REMOMajka ŁucjaKJ Strzała Krubiczew438,52
18JAMIRO VAN HET EQUIETANERHOFKoziarowski JarosławWLKS Krakus439,46
19DUCATIGłoskowski AndrzejAgro-Handel Śrem548,18
20FOKUSKisielowska Izabella (MJ.1999)KJ Impuls Dąbrowa Górnicza756,51
21ENRICOGowin ZuzannaKJ Metpol Grodziec837,50
22DENDYMordzelewski MichałStowarzyszenie J Poster Piaseczno838,29
23CARANJAŻuk Zuzanna (MJ.2000)KJ Bertyn Piastowo838,88
24CONTENTOSordyl ŁukaszKJK FABREX839,79
25CASQUITEOstręga DamianKJ JAN Kosicki842,46
26BENGRAFKaźmierczak MichałKJ Leśna Wola1853,25
ELDORENUS ZKaliciński PawełSt. Warszawski KJ REZ
CHRYSOS SR ZGodoś KarolinaKJ Royal Opole REZ


11 - N1/125 cm - Eliminacje HPP DZIECI I konkurs zwykły z rozgrywką art.238.2.2 (wys. 125 cm) (24-02-2019)
    RozgrywkaRozgrywka
MiejsceNazwa koniaZawodnikKlub PunktyCzasPunktyCzasNagroda
1MONSUNPietrzak Daria (JM.2006)KJK Pod Żubrem w Niepołomicach053,38028,60
2PABLOZawadzka Eliza (JM.2006)KJ Golden Dream Łódź051,72028,73
3CONN RUBINAJabłońska Julia (JM.2005)JUKS Mieczewo055,08029,80
4COLUMBIAJabłońska Julia (JM.2005)JUKS Mieczewo052,72427,54
5CENARKozioł Klara (JM.2005)Tuszyński KJ Garbówek053,94429,71
6LEDAKosińska Weronika (JM.2005)St. KJ Tradycja Siedlnica051,88430,07
7ROCKYKozioł Klara (JM.2005)Tuszyński KJ Garbówek052,22430,81
8HOKEY POKEYWypiór Marta (JM.2005)KJK Pod Żubrem Niepołomice452,05
9ULILENKapel Julia (JM.2006)KJ Aldragho Piaseczno452,49
10DOOLEYS BZawadzka Eliza (JM.2006)KJ Golden Dream Łódź453,09
11ORIANALanger Kaja (JM.2005)KJK Romico Żywiec453,12
12LULANA VAN HET KEIZERSHOFKuc Zuzanna (JM.2005)KJK Pod Żubrem Niepołomice453,51
13TINKERBELL WPrymek Zuzanna (JM.2006)KJ Aromer Józefin455,93
14REFLECTIONBrańka-Borja Maria (JM.2005)WLKS Krakus Kr. Swoszowice670,41
15SONATA WPietrzak Daria (JM.2006)KJK Pod Żubrem w Niepołomicach852,15
16CAMILLA 139Brańka-Borja Maria (JM.2005)WLKS Krakus Kr. Swoszowice858,56
17QUICK CORDE K ZGołąb Karolina (JM.2005)WLKS Krakus965,38
18ACANTUS DELLA CACCIAWypchło Aleksandra (JM.2005)bpk1255,90
TILEXA ZWypchło Aleksandra (JM.2005)bpk ELI


12 - CC/140 cm - Eliminacje HPP MŁODZI JEŹDŹCY konkurs zwykły z rozgrywką art.238.2.2 (wys. 140 cm) (24-02-2019)
    RozgrywkaRozgrywka
MiejsceNazwa koniaZawodnikKlub PunktyCzasPunktyCzasNagroda
1BERLINASkrzypiec Agata (J.2001)St. KS KJK Szary Michałowice056,57032,571400 PLN
2FADINA PPNajdzionek Szymon (MJ.2000)WLKS Krakus053,67433,301200 PLN
3HEARTCOR FGrzegorzewski Adam (MJ.1998)St. Agro-Aves Gajewniki058,59441,79800 PLN
4EXTRA DOLLARSSeroka Anna (MJ.1998)SKJ Bajardo Czosnów459,05600 PLN
5LA STRADA LBaehr Maria (J.2002)KJ Agro-Handel Śrem1253,67400 PLN
6CALVADOSLiszewska Natalia (MJ.1998)JKS u Robsonów1254,93300 PLN
7NIKIDAM DU CHATEAUCzekaj Przemysław (J.2002)LKJ Ostroga Opole1256,90100 PLN
PICASSOMilczarek Nina (MJ.2000)KJ Infernal Team ELI


13 - CC1/145 cm - GRAND PRIX Eliminacje HPP SENIORZY konkurs zwykły z rozgrywką art.238.2.2 (wys. 145 cm) (24-02-2019)
    RozgrywkaRozgrywka
MiejsceNazwa koniaZawodnikKlub PunktyCzasPunktyCzasNagroda
1AŻURGrzegorzewski Adam (MJ.1998)St. Agro-Aves Gajewniki062,67033,773700 PLN
2ANTINAKoziarowska NataliaWlks krakus063,03035,573000 PLN
3COMIENZONowak GrzegorzFundacja KJK Zatoka064,66038,142300 PLN
4FRED - FLINSTONEKoziarowski JarosławWLKS Krakus066,79435,081800 PLN
5CARTIE BVRKubiak GrzegorzKJ SO Łąck463,341200 PLN
6FRAPANTFimmel ArkadiuszKJ Agro-Handel Śrem464,10700 PLN
7ARDITO W.Wójcik KrzysztofKJ Facimiech Wielkie Drogi464,70500 PLN
8FENNAKaźmierczak MichałKJ Leśna Wola465,81400 PLN
9DAMA DE PIQUEKaźmierczak MichałKJ Leśna Wola865,68
10CORRIDANowak GrzegorzFundacja KJK Zatoka868,09
Q 7Uchwat SławomirJKS Pogórze Glinik Zaborowski ELI
ELANOKufel ArturWKJ Lublin / SJ Krupiec REZ



HUBERTUS 2.5.0.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com (TARANT EVENTS, H112009-01)