SZYBKIE LINKI:

Sezon 2019 już za chwilę !

Użyj klawiszy ← → by przeglądać treści

03.11.2018

Serdecznie zachęcamy do skorzystania z możliwości wcześniejszego wykupienia licencji na rok 2019, mając na uwadze fakt, iż od wielu lat początek każdego roku wiązał się z ogromnymi utrudnieniami w dopełnieniu formalności związanych wykupieniem licencji na start zawodników jaki koni.

Od ubiegłego roku wprowadzona została możliwość zakupu licencji w ostatnich miesiącach roku poprzedzającego nowy sezon.

Rozwiązanie to jest nie tylko optymalne dla płynności pracy biura PZJ, ale przede wszystkim ułatwia zawodnikom spokojne dopełnienie wszystkich formalności bez stresu, iż zabraknie czasu przed pierwszym startem w nowym sezonie.

W kwestiach formalnych należy pamiętać, iż każdy wniosek może być rozpatrzony w terminie 14 dni od daty dostarczenia wszystkich prawidłowo wypełnionych dokumentów, co ma duże znaczenie w sytuacjach, gdy dokumenty składane są tuż przed planowanymi zawodami.

Przypominamy także, że wystawienie licencji zawodnika przez biuro PZJ, możliwe jest dopiero po uprzednim opłaceniu składki na następny rok przez macierzysty klub zawodnika. Uprzednio kluby są zaś zobowiązane do dopełnienia formalności w swoich WZJ-ach.

Kalendarz 2019 rozpoczyna się bardzo szybko, gdyż pierwsze zawody są już w pierwszych dniach stycznia dlatego apelujemy o przemyślane rozplanowanie swoich startów i wystąpienie o niezbędne licencje z odpowiednim wyprzedzeniem.

Informujemy również, że okres świąteczny to czas gdy biuro PZJ pracować będzie w ograniczonym zakresie uwzględniając plany urlopowe swoich pracowników.

Wnioski o licencję zawodników i koni oraz wszystkie formalności związane z paszportami można realizować już dzisiaj nie czekając na ostatnią chwilę do czego raz jeszcze serdecznie zachęcamy.