SZYBKIE LINKI:

CSI4* Poznań - Informacja prasowa

Użyj klawiszy ← → by przeglądać treści

13.04.2018

Blisko milion złotych do wygrania już w czerwcu na CSI4* Poznań.

Wysoka ranga oraz premie finansowe (blisko milion złotych) przyciągną na start wielu zawodników ze światowej czołówki, a także najlepszych polskich jeźdźców. Kibice w Poznaniu jak co roku będą mogli podziwiać medalistów olimpijskich, medalistów mistrzostw Świata, Europy i Polski. Każdego dnia odbędzie się konkurs zaliczany do światowego rankingu, a kulminacją sportowych wydarzeń będzie niedzielne Grand Prix z pulą nagród 100 tysięcy euro. Jest to niezwykle prestiżowy konkurs, bowiem zwycięzca oprócz wysokiej premii finansowej, zdobędzie 100 punktów do światowego rankingu i co ważne, pary będą mogły zdobywać minima kwalifikacyjne do MŚ, ME i IO. Bardzo atrakcyjnie zapowiada się też sobotnie popołudnie, gdzie oprócz konkursu o Wielką Nagrodę Wielkopolski, zostanie rozegrany konkurs sześciu barier (potęga skoku na szeregu stacjonat).

Zawody jeździeckie to imprezy dla całych rodzin, stąd oprócz wydarzeń sportowych na światowym poziomie, organizator zadbał o program dodatkowy. Gwiazdą numer jeden części pokazowej będzie znany, francuski showman Pierre Fleury. To 25-letni autor pokazów, takich jak „Free Jump” czy „Tandem”. Dzięki pracy opartej na wzajemnym zaufaniu koni i człowieka wykonuje niezwykłe sztuczki, jak jazda pocztą węgierską na kilku koniach, skoki luzem i wiele innych zapierających dech w piersiach elementów wykonywanych bez siodła i ogłowia. 

Wstęp w czwartek i piątek jest bezpłatny. Bilety na sobotę i niedziele można już kupić przez stronę Tixer.pl. Link - https://bit.ly/2JEdWvx 

Ceny biletów: 

Sobota – 30 zł

Niedziela – 30 zł

Karnet sobota/niedziela – 50 zł

Z każdego biletu, który zostanie przez kibiców kupiony na niedzielę (dotyczy również karnetów) organizator przekaże 5 zł na rzecz Fundacji Smolenia. Fundacja Stworzenia Pana Smolenia została powołana w roku 2007 przez znanego aktora kabaretowego Bohdana Smolenia. Głównym celem Fundacji jest pomoc osobom niepełnosprawnym poprzez prowadzenie zajęć hipoterapeutycznych.

Przydatne linki: 

Strona CSI4* Poznań - http://csi4.pl/pl/ 

Fanpage CSI4* Poznań - https://www.facebook.com/CSI4Poznan/ 

Pierre Fleury na YouTube - https://youtu.be/UYL0_fLkcAw 

Fot. CSI4* Poznan