SZYBKIE LINKI:

HPP-A Michałowice

Użyj klawiszy ← → by przeglądać treści

27.03.2018

W dniach 22-25/03/2018 na terenie SKS KJK Szary Michałowice rozegrany został Halowy Puchar Polski w Ujeżdżeniu.

Kategorię Seniorów wygrała Ilona Janas (LORD DJANGO), osiągając wynik 211,440. Drugie miejsce zajęła Emilia Jach (AQSEL), natomiast na trzecim miejscu na podium stanęła Magdalena Zalewska (QUINTESSENZ SAS).

W kategorii Młodych Jeźdźców złoty medal z wynikiem 203,490, zdobyła Aleksandra Lesner (FORCE). Zaraz za nią, na drugim miejscu uplasował się Michał Cichoń (FURSTENTRAUM) oraz na trzecim miejscu Małgorzata Kowalska (RAIKANO'S SON).

Wynik 199,168, pozwolił Alicji Pachulskiej (BENTAMO 2) na zajęcie pierwszego miejsca w kategorii Juniorów. Julia Rogowska (DACAPO 163) wywalczyła srebrny medal. Trzecie miejsce zajęła Julia Szymańska (ALLYOUNEEDLZ FIRIOD / SYLVESTER).

W kategorii Juniorów Młodszych pierwsze miejsce z wynikiem 204,966 zajęła Tatiana Bierieżnow (ROMANTICA). Miejsce drugie wywalczył Maciej Wiórek (HELIOPOLIS), a miejsce trzecie Maja Baranowska (DON CORLEONE 29).

Złoty medal w kategorii Juniorów na Kucach zdobyła Zofia Baran (SUMMERSBY) z wynikiem 207,087. Na drugim miejscu na podium stanęła Tatiana Bierieżnow (GLUCKSPILZ 17). Miejsce trzecie wywalczyła Ewa Golubińska (LEUNS VELD'S / DELICIOUS PP).

Na najwyższym miejscu na podium w kategorii Młodzików, z wynikiem 19,300, stanęła Nadia Peruga (WIKTORIA).