SZYBKIE LINKI:

Cavaliada Lublin - HPP WKKW i Powożenie

Użyj klawiszy ← → by przeglądać treści

20.02.2018

W miniony weekned, podczas Cavaliady w Lublinie, rozegrano kolejne eliminacje Halowego Pucharu Polski w WKKW i powożeniu.

W konkursie HPP WKKW zwyciężył Mateusz Kiempa dosiadający wałacha Lassban Radovix pozostając liderem Wechta Eventing Tour.
Na miejscu drugim uplasowała się Joanna Pawlak a trzecie zajęła Katarzyna Kokowska. Obie zawodniczki zajmuja te same pozycje w klasyfikacji HPP po dwóch eliminacjach.
Ranknig HPP WKKW - zobacz

W powożeniu w czwartkowym konkursie zwyciężył czetrokonny zaprzęg Adriana Kostrzewy. Drugie miejsce zajął zaprzęg Piotra Mazurka a trzecie Bartłomieja Kwiatka.

Konkurs sobotni wygrał Piotr Mazurek utrzymując się tym samym na pozycji lidera Halowego Pucharu Polski w Powożeniu Zaprzęgami Czterokonnymi. Drugi był Bartłomiej Kwiatek, a trzeci Adrian Kostrzewa.
Ranking HPP w powożeniu - zobacz

Przed nami Finały Halowych Pucharów Polski w obu dyscyplinach, które odbędą sie na Torwarze w Warszawie, WKKW 02.03.2018 a powożenie 1-3.03.2018.