SZYBKIE LINKI:

Kadry Narodowe

Użyj klawiszy ← → by przeglądać treści

19.02.2018

Uprzejmie informujemy, że Zarząd Polskiego Związku Jeździeckiego w dniu 18.02.2018 r. podjął uchwały o następującym brzmieniu:

 

 

Zarząd Polskiego Związku Jeździeckiego powołuje do KN w Sportowych Rajdach Konnych:

1. Wojciech Heliasz (Sinda) – KN Seniorów

2. Ryszard Zieliński (Ypselon/Miryn/Odwet) – KN Seniorów

3. Mikołaj Urbański (Celtis) – KN Juniorów

 

 

Zarząd Polskiego Związku Jeździeckiego powołuje do KN w Woltyżerce:

1. Antonina Szanecka – KN Juniorów

2. Aleksandra Mazińska – KN Seniorów

 

 

Zarząd Polskiego Związku Jeździeckiego powołuje do KN WKKW:

1. Mateusz Kiempa (Grand Suprem) – KN Seniorów A

2. Paweł Warszawski (Fuksja/Lucinda Exani 4) – KN Seniorów A

3. Małgorzata Świderek-Baran (Epikur) – KN Seniorów B

4. Katarzyna Miętus (Emigrant M) – KN Seniorów B (U25)

5. Szymon Nachotko (Unic WM) – KN Seniorów B (U25)

6. Paulina Maciejewska (Jangcy L) – KN Młodych Jeźdźców A

7. Julia Ślązak (Ganges) – KN Młodych Jeźdźców B

8. Julia Gillmaier (Quinton 14/Red Sunrise 2) – KN Juniorów A

9. Anna Karpińska (Paco/Solandria) – KN Juniorów A

10. Katia Gontowiuk (Ordynat/Conen Girl) – KN Juniorów A

 

 

Zarząd Polskiego Związku Jeździeckiego powołuje do Kadry Narodowej w Powożeniu:

1. Piotr Mazurek (Inwencja/Bandar/Eric/Erazmus/Bankier) – KN Seniorów, Zaprzęgi Czterokonne

2. Magdalena Jankowska (Lucky/Lacrima/Lumpek) – KN Seniorów B, Zaprzęgi Parokonne

3. Rafał Wojtacha (Respekt/Eros/Coco/Donald/Elger) – KN Seniorów, Zaprzęgi Parokonne

4. Katarzyna Kuryś (Biraldo/Count Down) – KN Seniorów, Zaprzęgi Jednokonne

5. Bartłomiej Kwiatek (Sonet) – KN Seniorów, Zaprzęgi Jednokonne

6. Weronika Bogacz (Bohun/Bel-Maximus BH) – KN Młodzieżowa (Kuce, Juniorzy)

7. Jan Godek (M-Inka) - KN Młodzieżowa (Kuce, Juniorzy)

8. Bartosz Złoty (Paloma) – KN Młodzieżowa (Kuce, Juniorzy)

 

 

Zarząd Polskiego Związku Jeździeckiego powołuje do KN w Skokach przez Przeszkody:

1. Jan Bobik (Farmer) – KN Seniorów A

2. Maksymilian Wechta (London 32/Celtia II/Quinchella) – KN Seniorów B

3. Wiktoria Głowacka (Aronia) – KN Juniorów B

4. Laura Barańska (Codetia VDL) – KN Dzieci A

5. Natalia Stefańska (Dyllano/Papillon) – KN Dzieci B

6. Oliwia Płatek (Makuba 21) – KN Jeźdźców na Kucach A

7. Dominika Henzel (Tiffany) – KN Jeźdźców na Kucach B

8. Natalia Stefańska (Isgaar) – KN Jeźdźców na Kucach B

9. Zuzannę Januszewską (Ironia) – KN Juniorów A

 

 

Zarząd Polskiego Związku Jeździeckiego powołuje do KN w Ujeżdżeniu:

1. Rishat Sabitov (Azzaro) – KN Seniorów B

2. Zofia Baran (Summersby) – KN Kuców

3. Jagoda Dąbrowska (Attack with me/ Margot) – KN Młodych Jeźdźców B

 

 

Zarząd Polskiego Związku Jeździeckiego powołuje do KN w Para - Ujeżdżeniu:

1. Maciej Bigaj (Grojec R) – KN Seniorów