SZYBKIE LINKI:

Strzegom October Festival

Użyj klawiszy ← → by przeglądać treści

16.10.2017

Zakończyły się zmagania zawodników podczas ostatnich w tym sezonie zawodów WKKW Activo-Med Strzegom October Festival.

Podczas zawodów międzynarodowych i krajowych wystartowali reprezentanci 26 krajów na 385 koniach.

W najtrudniejszej klasie CCI3* zwyciężył Andreas Dibowski na polskiej hodowli Barbadosie. Jedynym reprezentantem Polski w tej klasie był najwyżej sklasyfikowany podczas tegorocznych Mistrzostw Europy Mariusz Kleniuk i Loretta. Para zajęła 9 miejsce w klasyfikacji końcowej.

W CIC3* zwycieżył Yoshiaki OIWA. Joanna Pawlak i Fantastic Frieda zajęła miejsce 14. Na miejscu 17 zawody ukończyła Małgorzata Korycka i Pola a na miejscu 18 uplasował się Marisuz Kleniuk i Jusis. para tajednak nie uzyskałą wyniku kwalifikacyjnego. Artur Społowicz i Poker nie ukończyli zawodów.

W klasie CCI2* najlepiej wypadł Szymon Nachotko i Unic WM zajmując 9 miejsce.Mateusz Kimepa i Jak Szef ukończyli zawody na miejscu 18, Katarzyna Miętus i Emigrant M zajeli 30 pozycję. Zawodów nie ukończył Jan Kamiński i Jard.

23 i najwyższą lokatę spośród reprezentantów Polski w klasie CIC2* zajęłą Paulina Maciejewska i Jangcy L. Na 38 miejscu zawody ukończyła Julia Ślązak i Ganges, 43 była Katarzyna Stąpor i Totmes a 58 Wiktoria Knap i Quintus 134. Marta orłowska i Marco zostali wyeliminowani podczas krosu.

CCI1* zwycięzył Michael Jung i Choclat uzyskująn najlepszy na świecie wynik 22,8p. 19 miejsce zajęła Małgorzata Korycka i Canvalencia, 36 Marisuz Kleniuk i Dalija, 51 Lesław Gerlaczyńki i Haman.