SZYBKIE LINKI:

Szkoleniowcy i kadra wspomagająca w akcjach dotowanych przez MSiT

Szkoleniowcy i kadra wspomagająca w akcjach dotowanych przez MSiT

Lista szkoleniowców i osób współpracujących w akcjach dofinansowanych ze środków MSIT w 2018 roku:

BUDŻET PAŃSTWA

KADRA SZKOLENIOWA:

1.

Rudolf Mrugała

Skoki przez przeszkody

2.

Paweł Śniegucki

WKKW

3.

Andrzej Sałacki

Ujeżdżenie

OSOBY WSPÓŁPRACUJĄCE:

 

1.

Michał Kornaszewski

Skoki przez przeszkody

2.

Sławomir Samosiuk

Skoki przez przeszkody

3.

Mirosław Złoto

Skoki przez przeszkody

4.

Monika Słowik

Ujeżdżenie

5.

Galina Sabitov

Ujeżdżenie

6.

Maciej Przewoźny

WKKW

7.

Paweł Golonka

WKKW

8.

Agnieszka Bestry

WKKW

9.

Bogusław Jarecki

WKKW

 

DYSCYPLINY NIEOLIMPIJSKIE

KADRA SZKOLENIOWA:

1.

Weronika Kwiatek

Powożenie

2.

Agnieszka Janik

Woltyżerka

3.

Nienke de Wolff

Woltyżerka

4.

Diana Stefanowska

Woltyżerka

 

OSOBY WSPÓŁPRACUJĄCE:

1.

Zdzisław Peczyński

Powożenie

2.

Michelle Kung

Woltyżerka

3.

Jan Ratajczak

Woltyżerka

4.

Alicja Borowska

Woltyżerka

5.

Iwona Kołodziej

Powożenie

6.

Renata Konperda

Powożenie

7.

Rafał Złoty

Powożenie

8.

Aneta Bogacz

Powożenie

9.

Kazimierz Godek

Powożenie

10.

Jacek Kwiatkowski

powożenie

 

PARAJEŹDZIECTWO

KADRA SZKOLENIOWA:

1.

Jarosław Poręba 

paraujeżdżenie

2.

Jadwiga Maźnicka-Maciaszek

paraujeżdżenie

 

OSOBY WSPÓŁPRACUJĄCE:

1.

Uracz Magdalena

paraujeżdżenie

2.

Szulc Aleksandra

paraujeżdżenie

3.

Sadowska Joanna

paraujeżdżenie

4.

Marta Ginda

paraujeżdżenie

5.

Marta Polaczek-Bigaj

paraujeżdżenie

6.

Wojtkowski Romuald

paraujeżdżenie

7.

Anna Bednarczyk

paraujeżdżenie

8.

Iwona Szafir

paraujeżdżenie

9.

Katarzyna Łukasik

paraujeżdżenie

10.

Szabluk Marcin

paraujeżdżenie

11.

Rębkowska Luiza

paraujeżdżenie

12.

Kozłowska Natalia

paraujeżdżenie

13.

Dębska Krystyna

paraujeżdżenie

14.

Żukowski Daniel

paraujeżdżenie

15.

Kloska Gabriela

paraujeżdżenie

16.

Kubicz-Cycak Justyna

paraujeżdżenie

17.

Kabaciński Eugeniusz

paraujeżdżenie

18.

Stogniew Michał

paraujeżdżenie

19.

Raszczyk Jacek

paraujeżdżenie

20.

Zdańkowska Jolanta

paraujeżdżenie

21.

Karwowska Jolanta

paraujeżdżenie

22.

Denus Joanna

paraujeżdżenie

23.

Brzezińska Anna

paraujeżdżenie

24.

Grześkowiak Jacek 

paraujeżdżenie

 

FRKF

KADRA SZKOLENIOWA:

1.

Andrzej Sałacki

2.

Tomasz Włodarski

3.

Jarosław Poręba

4.

Paweł Śniegucki

5.

Jacek Kowerski

OSOBY WSPÓŁPRACUJĄCE:

6.

Monika Słowik

7.

Maria Bober

8.

Agnieszka Bestry

9.

Rudolf Mrugała

10.

Michał Podgórny

11.

Maciej Przewoźny

12.

Stanisław Helak